Eli mies on muuttunut kummalliseksi, haukkuu ja nälvii takana pitkä parisuhde. On todella ilkeä ja sanoo et vihaa ja on kyllästynyt muhun. Sitten kuitenkin toisena hetkenä halii, suukottelee ja kyselee seksiä, kehuu persettä jne.
Eli onko kyseessä toinen nainen muttei osaa päättää lähteäkkö vai jäädä vai voisiko kyse olla jostain muusta ?
Jos mies pettää voiko seksi oman naisen kanssa silti kiinnnostaa
7
121
Vastaukset
- Anonyymi
Voi pettää, kannattaa seurailla ja tutkailla merkkejä, jos epäillylle herää kysymyksiä kannattaa ottaa puheeksi.
- Anonyymi
Mies on ilkeä ja hakkuu?! En voi ymmärtää naisia, jotka antavat kohdella itseään noin.
- Anonyymi
Eipä siitä suhteesta ole helppo lähteä monen yhteisen vuoden ja lasten jälkeen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä siitä suhteesta ole helppo lähteä monen yhteisen vuoden ja lasten jälkeen
Miksi ei, pitääkö ottaa ”turpaan” ja hukkumiset vastaan niin , että itsetunto on mennyttä. Lapset kärsii kun huudetaan ja haukutaan ja ilmapiiri on jäätävä.
Melkeen kaikilla naisilla on työpaikka, ja jos rahat ei riitä niin yhteiskunta auttaa, kuhan hakee apua, meillä on hyvinvointiyhteiskunta.
Eikä tarvitse olla edes työssä niin Kelasta saa kämpät ja tukiaiset. - Anonyymi
Muutamat naiset ovat idiootteja.
Voi olla toinen nainen tai sitten ei. Toisille salasuhde aiheuttaa hyväntuulisuutta ja seksihalujen lisääntymistä omankin naisen kanssa ja toisille päinvastoin.
Kyseessä voi myls olla jokin elämän kriisi, tai työstressi tms.- Anonyymi
Nykyinen ex-mieheni olisi halunnut yllättäen seksiä päivittäin, ikävä kyllä syyksi paljastui suhde toiseen naiseen. Ilmeisesti villi seksi salarakkaan kanssa stimuloi hänen seksihalujaan tai sitten huono omatunto ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609201IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3106412Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661460Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61341- 1091121
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.831092Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut68937Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43818Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23726MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708