Jos mies pettää voiko seksi oman naisen kanssa silti kiinnnostaa

Anonyymi

Eli mies on muuttunut kummalliseksi, haukkuu ja nälvii takana pitkä parisuhde. On todella ilkeä ja sanoo et vihaa ja on kyllästynyt muhun. Sitten kuitenkin toisena hetkenä halii, suukottelee ja kyselee seksiä, kehuu persettä jne.
Eli onko kyseessä toinen nainen muttei osaa päättää lähteäkkö vai jäädä vai voisiko kyse olla jostain muusta ?

7

137

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi pettää, kannattaa seurailla ja tutkailla merkkejä, jos epäillylle herää kysymyksiä kannattaa ottaa puheeksi.

    • Anonyymi

      Mies on ilkeä ja hakkuu?! En voi ymmärtää naisia, jotka antavat kohdella itseään noin.

      • Anonyymi

        Eipä siitä suhteesta ole helppo lähteä monen yhteisen vuoden ja lasten jälkeen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eipä siitä suhteesta ole helppo lähteä monen yhteisen vuoden ja lasten jälkeen

        Miksi ei, pitääkö ottaa ”turpaan” ja hukkumiset vastaan niin , että itsetunto on mennyttä. Lapset kärsii kun huudetaan ja haukutaan ja ilmapiiri on jäätävä.
        Melkeen kaikilla naisilla on työpaikka, ja jos rahat ei riitä niin yhteiskunta auttaa, kuhan hakee apua, meillä on hyvinvointiyhteiskunta.
        Eikä tarvitse olla edes työssä niin Kelasta saa kämpät ja tukiaiset.


      • Anonyymi

        Muutamat naiset ovat idiootteja.


    • Voi olla toinen nainen tai sitten ei. Toisille salasuhde aiheuttaa hyväntuulisuutta ja seksihalujen lisääntymistä omankin naisen kanssa ja toisille päinvastoin.

      Kyseessä voi myls olla jokin elämän kriisi, tai työstressi tms.

    • Anonyymi

      Nykyinen ex-mieheni olisi halunnut yllättäen seksiä päivittäin, ikävä kyllä syyksi paljastui suhde toiseen naiseen. Ilmeisesti villi seksi salarakkaan kanssa stimuloi hänen seksihalujaan tai sitten huono omatunto ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      33
      3155
    2. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

      Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
      Maailman menoa
      63
      2602
    3. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      46
      2393
    4. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      62
      1328
    5. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      302
      1260
    6. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      1006
    7. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      42
      987
    8. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      100
      982
    9. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      79
      948
    10. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      94
      868
    Aihe