En ymmärrä miksi joku on raitis ja sitten ei saa naisia edes. Mahdoton yhtälö jos ei käy baareissa niin ei tapaa naisiakaan.
Vajakki raittiit ei saa naisia
Anonyymi
30<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
No ei kiinnosta baarit ja alkoholi.. mutta miten tutustua naisiin.. nettitouhut ei vain onnistu.
Voi baarissa muutakin tehdä kuin juoda. Heittää dartsia, pelata bilistä, laulaa karaokea, tanssia...ja jutella naisten kanssa.
Naiset ei koskaa ite kiinnostu ehdota tapaamista.. onhan se näin turhauttavaa miehenä kun ei kelpaa naisille.. semmosille lihaville tavis naisille.
Miehen pitää ymmärtää että naisia tapaa vain baareissa viinaa juomalla. Ei naiset tule tarjomaan sulle treffejä tai puhelinnumeroa. Miehen pitää itse mennä baariin jossa naisiin voi tutustua ja kun on päässyt tutstumaan niin pyydetään se numero ja kysytään lähteekö treffeille seuraavalla viikolla. Mutta ensin pitää juoda viinaa ja mennä baariin.
T viinamies
Ei kiinnosta juoda alkoholia ja mennä baariin miten kymmeniä tuhansia kertoja se pitää helvetti kertoa.
Kymmenet tuhannet miehet saa naisia baarista. Ei se naisia kiinnosta jollet käy baareissa, kyllä ne saa muita miehiä.
T viinamies
Ei kiinnosta baarit ja alkoholi.. sinne menee viimesetki rahat.
Kyllä yökerhosta naisia löytyy.
Hyvät pohjat ja liikenteeseen.
Raitis mies mädäntyy kotisilla omiin mietteisiinsä.
narumyyjä
Suurin osa naisista ei ole kiinnostuneita, koska ovat varattuja.
Eivät kyllä saa. Ei naisille kelpaa alkoholisoitunut mies.
Jos et ymmärrä, niin minä ymmärrän. Kumpi meistä on vajakki?
Raitis mies ei ole vajakki, hän on fiksu mies.
Kohtuullinen alkoholinkäyttö on ok, mutta ei juopottelu.
Joo kyllä.. mutta silti ei naista saa... ehkä jotkut saa mut ei me kaikki miehet saada.
Niin että ei ihmisellä väliä, kunhan on kännissä? Ja jos on esim terveydellinen tila, joka estää ryyppäämisen, niin se on sitten este parisuhteen muodostuksessa? Aika väitteitä, ei kaikki naisetkaan juo.
Ei kaikki naiset juo.. mutta naiset sanoo ettei halua miestä joka juo kokoajan.. outoa ainaskaan minä en saa naista... töissä käyn ja en käytä alkoholia kun joskus.
Raittius on huono juttu jos haluaa naista.
Kreikan spartassa spartalaiset eivät juoneet alkoholia lainkaan. Alkoholia ja viiniä syötettiin sodan vankeille ja rikollisille ja spartalaiset nautti katsoa kun vihollinen alentui eläimelliselle tasolle alkoholin vaikutuksen alaisena. Ei ihme että spartalaiset olivat aina voittaneet melkein kaikki taistelut.
Miksi raitis ei saisi naista? Kuka nyt alkoholin haluaa.
Ei sitä naista saa kun sattumalta jostain.. tavallinen kouluttamaton mies duunari ei kelpaa naisille.
Itse tienaan kohtuu hyvin ja teen lisätöitä.. kuntoilen lenkkeilen. En käytä päihteitä joskus juon ja naiset ei ollenkaa kiinnostu.En ole rumimmasta päästä ja pituutta on paljon.
Ei jaksa kokoajan yrittää naisia kun ei he kiinnostu musta mitenkään.
Ei kiinnosta juoda rahat baarissa ja muutenkaa.. mieluite sijoitan rahat johki muuhun.
Jos ei kiinnosta juoda niin ei sitten kiinnosta naisetkaan. Et saa naista muuten kun juomalla.
En halua juoda.. menee rahat ja joutuu vaa ongelmiin ja terveydelle ei hyvä.
Ei halua laittaa viimesiä rahojani paskaan. Mennä ulos yksin.. ja ei sieltä naista saa. Prinsessoja nirppanokkia baarit täynnä.. sitten maata krapulassa seuraava päivä.. ei helvetti mitää järkee.
Prinsessoja merkkivaatteissa.. meikattuja kauniita.. ei mitää tavallisena miehenä saumaa niihin. Etsivät rikasta miestä.
Naiset vaa torjuu mut tai ei halua vastata.. ei koskaa ota yhteyttä.
Vittu vaa hermot menee kun miettiiki deittailua tai naisia ku ei ne kiinnostu!
Saatana ulkomaalaiset ajelee 30 tuhatta audeilla ja iha sairasta touhua. Toisilla vissiin varaa.
Pidä peppupirjoista kiinni.