Nyt on noussut ilmiöksi naisten keskinäinen hellyys seksin muodossa.
Kaunista minusta ja hellän herkkää.
Mitä mieltä palstalaiset on tästä suuntauksesta?
Lisäksi kimpassa on yhä enemmän siten, että mies ja kaksi naista.
Tosi ihana yhdistelmä.
Naisten välinen hellyys?
40
351
Vastaukset 40
"Naisten välinen hellyys?"
Ei se sukupuolta katso, kun toista ihmistä ymmärtää, haluaa ja rakastaa. Meillä ei heteroilla voi olla vaikeaa elämä joidenkin heteroiden silmätikkuna, mutta helpompaa rakkaudessa, kun rakkautta ei rajoita sukupuoli.- Anonyymi
Miksi yksikään nainen kiinnostuisi susta?
- Anonyymi
Ei ole kumpikaan noista minun juttuni, En ole koskaan ollut kiinnostunut naisista sillä tavalla, enkä kolmen kimpastakaan.
- Anonyymi
Aloittaja avautuu fantasioistaan välillä tälläkin palstalla 😄
- Anonyymi
Mulle parempi yhtälö on kyllä m m n, ei kiinnosta naiset.
- Anonyymi
Lesboseksiä on ollut kautta historian, joten ei se mikään ilmiö ole.
- Anonyymi
Tykkää ken tykkää. Itseä ei kiinnosta, mutta en mä muiden tekemisistä ala mitään "mieltä" olemaan. Eipä tuo mulle kuulu.
- Anonyymi
Menkää pervoilemaan muualle.
Vai sellainen ilmiö on noussut esille? Jospa joku pornosivusto tarjoaa sulle sitä mitä tykkäät aina muutenkin katsoa? Se tunnistaa sinut ja tarjoaa sitä mitä kuitenkin valitset. Ei se ole ilmiö. Se on ihan normaalitouhua netissä.
Kirjoita etelänmatka usein, niin täälläkin bannereissa kaupataan etelänmatkoja... jännä ilmiö. 😄- Anonyymi
Sori siitä, mutta en katsele mitään pornosivustoja enkä tiedä, mikä normaalitouhua netissä.
Mutta melko pimennossa vaeltaa jos ei tiedä, että naisten välinen seksi lisääntyy jatkuvasti. Anonyymi kirjoitti:
Sori siitä, mutta en katsele mitään pornosivustoja enkä tiedä, mikä normaalitouhua netissä.
Mutta melko pimennossa vaeltaa jos ei tiedä, että naisten välinen seksi lisääntyy jatkuvasti.No jospa siitä nykyään voi puhua ja sitä näyttää julkisesti entistä enemmän?
Mihin ajankohtaan vertaat?- Anonyymi
Suomalaisista karua faktaa kertoo se että haetuimpen pornomatskujen kärkisijoilla on sukulaisseksi.
Anonyymi kirjoitti:
Suomalaisista karua faktaa kertoo se että haetuimpen pornomatskujen kärkisijoilla on sukulaisseksi.
Mitä serkumpi, sen herkumpi. 😜
- Anonyymi
Missä muualla kuin aloittajan päässä tämä ilmiö esiintyy?
- Anonyymi
Miten niin ilmiöksi noussut?
"naesta tekkööp miälesi?" Poistettuun viestiin (näkyy vellikellossa tuon verran).
-Aina välillä ihan mielettömästi. Olis mukavaa olla ihan skin to skin ja pyörryksissä kosketuksesta ja läheisyydestä. Huumassa, huumattuna ihmisestä.- Anonyymi
Jaan täysin fiiliksesi.
Anonyymi kirjoitti:
Jaan täysin fiiliksesi.
Varmaan aika monikin toisinaan jakaa fiiliksen. :)
https://youtu.be/A8ukkO8xwRk
Se on semmosta..
- Anonyymi
Kyllä minä mielelläni loikoilisin alla, jos kaksi naista ähkisi päälläni toistensa kanssa.
- Anonyymi
IMAGE tutkija Kitti Suoranta kertoo miten varsinkin nuorten naisten seksuaalisuus muuttuu. Lisäksi omastaan ja kimppajutusta. Siellä on faktaa lukujen kera.
- Anonyymi
Kävin lukemassa ja hyvä juttu tutkijalta.
Monien puolisotkin hyväksyy kun on kaksi naista ja mies.
- Anonyymi
Mitä vittua no ei kuulu mulle.
- Anonyymi
Moni muu on varmaan kiinnostunut. Kun miehet on hörhöjä, niin naiset haluaa hakea oikeata tunnetta, toiselta naiselta. Hyvä niin. Herkkää ja kaunista.
- Anonyymi
Ei vaan täällä päin. Ei sitten ikinä. Ennen Salpalinja muuttuu.
- Anonyymi
Eiks se oo yksinkertaisesti vaan sitä lesPoilua, mitä se sulle kuuluu?
- Anonyymi
Koko aamupäivä ollut ihanaa touhuta ystävättären kanssa kun molemmilla vapaapäivä.
Pitkät pusuttelut, hellittelyä ja ihanaa vulvan nuolemista. Molemmat tykkää, kun saa pimppaa nuolla pitkään ja antaa toiselle orkkuja.
Kun mies tulee töistä niin saa kahden naisen ratsastusta.
Me naiset teemme "työt" ja mies voi lähinnä keskittyä nautintoon.- Anonyymi
Siinä on hohtoa. Hyvin on kaikilla kolmella asiat.
- Anonyymi
Natsien hellyys on vähän kuvaajassaan.
Itse kannatan, ja jopa suosittelen miehiä homoseksuaalisuuteen. Silloin omat mahdollisuuteni paranevat. Mutta naisten välinen... Ei missään tapauksessa! Se heikentää mahdollisuuksiani.
- Anonyymi
Ei ole mun juttu, vaan perinteinen nainen ja mies kahdestaan.
- Anonyymi
Se on hyvä, jokainen omalla tyylillä. Varmasti myös suosituin ja yleisin.
Anonyymi kirjoitti:
Se on hyvä, jokainen omalla tyylillä. Varmasti myös suosituin ja yleisin.
Lähetyssaarnaaja lauantaisin peiton alla. Heti napakympin jälkeen.🤣
- Anonyymi
TJS2 kirjoitti:
Lähetyssaarnaaja lauantaisin peiton alla. Heti napakympin jälkeen.🤣
Ollaanko sitä vanhemman sukupolven edustajaa, kun heille taisi tuo asento olla tyypillisempää..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ollaanko sitä vanhemman sukupolven edustajaa, kun heille taisi tuo asento olla tyypillisempää..
Tai mistäpä minä sen tiedän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tai mistäpä minä sen tiedän.
Taitaa muuten edelleen olla suositumpia asentoja. Siinä hilkulla.
Mutta hellyys ja rakkaus toimii aina, nainen, kokonainen ja ihana mesikukka. Salaperäinen, eikä yhtään " pelottava". - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa muuten edelleen olla suositumpia asentoja. Siinä hilkulla.
Mutta hellyys ja rakkaus toimii aina, nainen, kokonainen ja ihana mesikukka. Salaperäinen, eikä yhtään " pelottava".Vai on se naisen ihanuus, mesikukka! Hauska.
- Anonyymi
Lesbous ei ole mikään muoti-ilmiö.
Kimppaseksi on ihan eri juttu eikä sovi monellekaan itseään kunnioittavalle introvertille. - Anonyymi
Lesbous rockkaa
- Anonyymi
Kammottavia henlöitäkin ja urhe3ilevfia.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty391207Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä2841051Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s296890Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto25879Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33771Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte191639- 61575
- 40526
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine87501Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁59467