Miksi hyvännäköisiä miehiä ei ole?

Anonyymi

Kaikki on kaljuja ja laiskoja. Enää ei ole tukka päässä olevia, sänkipartaa eikä pukupäällä olevia herrasmiheiä.

Se on kurjaa kun pitää alkaa kasvattamaan heistä miehiä. Pukeutuminen ja hiusten siisti kuosi, kaljut on yäk.
En tajuu että miehet haluu olla kaikki samannäköisiä kuin kiinan sotilaat.

8

224

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Naisella ei myöskään saa olla karvoja
      Kiitos!

      • Anonyymi

        Hehheh. Oranki 🤢


    • Anonyymi

      Sama kuin yleistäisi, miksi naiset on lihavia ja marmattajia. Yleistäminen on ikävää.

    • Anonyymi

      kerran iskin komeen miehen oli naimisissa mut ei mua haittaa, sitten se erosi ja olin onnellinen et sain hänet. Ei mitään väli onko varattu, mutta nyt mies on onnellinen ja sanoi että ihanaa kun on kaunis nainen vierellä. Olemme edelleen ydhessä ja onnellisia, Jos läytää komeen miehen ei kannta välittää musta kuin omasta onnesta. Rumia on tarjolla mutta komeita ei siksi pitää heti iskee kun näkee.

      • Anonyymi00006

        joo


    • Anonyymi

      En nyt tiedä tota sun juttua kaikillahan on samanlainen parta /sänki nehän näyttä kaikki samalta koita päättää.

    • Anonyymi00007

      Ihan sillä että elän itseäni varten omilla ehdoillani siihen ei kukaan mahdu säätämään yhtään mitään mutta kun mä luulin leikkiä.

    • Anonyymi00008

      Miks´on mennyt huono homma. Nainen saa hävetä rumaa miestä juoppoa ja renttua lisäksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      66
      2382
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      65
      1115
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1077
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      77
      803
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      650
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      648
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      615
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      27
      571
    Aihe