Heippa. Lueskelin tuossa erästä mainoslehteä ja huomasin tiedotteen ananaskapseleista jotka voivat laihduttaa viikossa jopa 7 kiloa heh..no alussahan lähtee tietysti nesteeet kehosta rullaamaan, mut liekkö pitää paikkansa. Onko kukaan kokeillut?? Kiitos vastauksesta!
Ananaskapseleista.
Kiiku67
3904
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Rahat sain takaisin ilman taistelua, kai senkin voi lukea positiiviseksi puoleksi. Se onkin sitten ainoa. Grammaakaan ei lähtenyt, yllätys yllätys =)
Itse ostin näitä kapseleita ja söin niitä ohjeiden mukaan viikon...mutta lihoin vain tänä aikana vaikka liikuin paljon ja söin normaalisti.En kyllä lähetänyt takaisin ja vaatinut rahoja takaisin,mutta nytpä ainakin tietää että ei kannatta enää.Olen pystynyt aikaisemmin laihdutamaan 15kg ilman mitään apua..Ja niin täytyy tehdä tulevaisuudessakin,vaikka ei se aina niin kivaa ole.Mutta sillon se oli minulle aika helppoa..vaikka rankkaa:)Mutta se on ainoa tapa laihduttaa mitä minä suositelen.
Anteeksi uteliaisuuteni, mutta en malta olla kysymättä. Miksi et palauttanut kapseleita? Silloin kun itse tilasin ajattelin, että miten tuollainen firma voi pysyä pystyssä, jos tuotteet eivät toimi. "Kuka hullu (anteeksi) nyt ei vaadi rahojaan takaisin jos kapselit on roskaa!?" Itse pistin silloin kyseiselle firmalle menemään 60 euroa, eikä olisi tullut mieleenkään antaa heidän pitää rahoja jos kapselit ei toimi.
Siis kysymys kuuluu, miksi päädyit tuohon ratkaisuun? Vaivan takia? Vai oliko rahasumma sinulle merkityksetön? Anteeksi jos kuulostan röyhkeältä, mutta ihan tosissani silloin mietin tuota asiaa =)