Oli väärin toimittu.
En halunnut kokea sitä mitä mulle tehtiin
10
59
Vastaukset
- Anonyymi
Vika varmaankin on vain sinussa
- Anonyymi
Tein vaan töissä töitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tein vaan töissä töitä.
Taidat olla melko pas ka tyyppi.....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taidat olla melko pas ka tyyppi.....
Ota huomioon että keskustelet randomien kanssa täällä. Et voi tietää toisen tunteista jos et ole kysynyt
- Anonyymi
No voi että...
- Anonyymi
Siis onhan se ihan törkeää miten ihmiset leikkivät toisten tunteilla ja sitten vetävät maton alta, eikä edes omatunto kolkuta että on satuttanut. Sydämetön p*skiainen sellainen.
- Anonyymi
Ota huomioon että multa vedettiin matto ensin, kun sitten horjahdin nii tarrasin sun mattoon vahingossa kaataen sinutkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ota huomioon että multa vedettiin matto ensin, kun sitten horjahdin nii tarrasin sun mattoon vahingossa kaataen sinutkin.
Noh, noustaan yhdessä ja pyyhitään pölyt. Joku keppostelija oli vain huomionkipeä... :)
- Anonyymi
No voi kamala.
- Anonyymi
Kuule, tässä on jo yksi jos toinenkin saanut kärsiä. Viisaampi antaa periksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110954
- 525230
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452443- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421554Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351176Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892