Setäytyä panomies ei enää jaksanut innostaa
https://www.is.fi/viihde/art-2000007953016.html
Nainen kyllästyi 14v vanhempaan panomieheen
18
62
Vastaukset
Jos keskenkasvuisena perustaa parisuhteen, niin se on lähinnä tuurista kiinni kasvetaanko sitä samaan, vaiko eri suuntaan. Ihmisillä kun ei mitään aurinkoa ole määrämässä kasvusuuntaa.. ja päläpälä.. 😄
- Anonyymi
En ymmärrä miks yleensä avioon menivät, kun olivat avoimessa suhteessa kuitenkin ja touhusivat kenen kans huvitti.
- Anonyymi
Renne halusi panba ympäriinsä ja manipuloi nuiren tytön mukaan hullutuksiinsa
- Anonyymi
Itsepähän ovat propleemansa luoneet, ja sen mukaan myös eläneet. Ei kolahda minuun mitenkään. Mä vaan en ymmärrä naista; joka suostuu moiseen järjestelyyn.... varsinkaan jos uskoi joskus saavansa vielä perheen lapsineen.
Ei voi syyttää kuin itseään, naiviudesta.... taiss 10 vuotta hurahtaa unelmoidessa.
Lähemmäs kolmikymppisenä alkaa unelma lopulta karata saavuttamattomana, joten siinä on paikka viimeistään lähteä olemattomasta suhteesta.
Jotenkin tutulta tuntuva tilanne mulle, vaikka en mä tietoisesti tuollaisessa suhteessa koskaan ollutkaan. Siinä vaiheessa kun mä totesin miehen vapaita suhteita harrastavan... keräsin vaatteeni ja lähdin, ilman mitään selityksiä.
The end!- Anonyymi
Trollikka annoit ymmärtää mutta et ymmärtänyt antaa riittävän paljon sitä siksi mies kävi vieraissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trollikka annoit ymmärtää mutta et ymmärtänyt antaa riittävän paljon sitä siksi mies kävi vieraissa.
Sinäkö olit se mies?
Muussa tapauksessa et voi tietää. Kenenkään toisen motiiveista et voi varmasti sanoa yhtään mitään.
- Anonyymi
Onkohan tämä rennie mahdollisesti retardi?
- Anonyymi
Jutussa ei mainittu, keitä nuo ovat.
Ilmeisesti sen pitäisi jokaisen itseään arvostavan juorulehtien lukijan tietää ilman erillistä mainintaakin.
Minäkään en ole koskaan kuullutkaan kyseisistä ihmisistä.
- Anonyymi
Nuorten naisten höpötykset kaikkea ei kannatta ottaa aivan tosissaaqn.
- Anonyymi
Ja miesten höpötyksiä vielä vähemmän....
- Anonyymi
Tuo Korppila on yökkis
- Anonyymi
Kuka kyllästyi ja kehen? Vaihtelu on hyvästä aktiivisille sukupuolesta riippumatta. Ehkä toinen halusi suhteelta enemmän?
- Anonyymi
19v nainen ei ole mikään lapsi vaan aikuinen nainen, sen sijaan 33v mies on vielä täysi kakara.
Rennellä on kohta todennäköisesti alle 25v nainen kainalossaan. - Anonyymi
Noilla molemmilla taitaa olla jo ne parhaat päivät elettyjä joten voi olla vielä aikaa nopealle uudelle kierrokselle ja toivoa että se oikea sattuisi olemaan se johon ihastuu.
Aikansa kutakin.
AsianVierestä Tuo nainen on mennyt hyvin nuorena naimisiin. Aikuistuessa myös älli kasvaa ja oppii arvioimaan omaa elämäntilannettaan realistisemmin.
Näin voi käydä, kun mies valitsee kumppanikseeen huomattavasti nuoremma naisen,
Kiteytyykö tuossa miehessä kaikkien setämiesten väistämätön kohtalo?- Anonyymi
Hitto, näinkö Rennen tuolla rivissä...:)
https://www.youtube.com/watch?v=arKxCiTZoyQ
AsianVierestä Anonyymi kirjoitti:
Hitto, näinkö Rennen tuolla rivissä...:)
https://www.youtube.com/watch?v=arKxCiTZoyQ
AsianVierestäSielläko se luuraa? Lauluharrastus sopii hänelle hyvin.
:D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1476774MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635883Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884529NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1004456Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1594263Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941650- 4021536
- 821359
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a301345Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?421122