Rallairaita takana ja kusenpolttama etuosa ! Nyt edullisesti !
Myyn käytettyjä raappahousuja
4
164
Vastaukset
- Anonyymi
Uu paljonko maksaa?
- Anonyymi
3 ruplaa
- Anonyymi
Eli voin maksaa ylöspäin pyöristäen 0,05€:lla?
- Anonyymi
https://kaytetyt-alushousut7.cms.webnode.fi/
Uusi sivusto alushousujen myyntiin ja ostamiseen. Käy ihmeessä tsekkaa! ;)
Alushousujen myynti ja osto ei ole tehty aina helpoksi. Osa sivustoista vaatii kuukausimaksuja, liittymismaksuja tai rojalteja. Ostajan puolestaan on vaikea tunnistaa huijaus aidosta.
Käytetyt asushousut sivusto on luotu juurikin näistä syistä. Tavoitteena on varmistaa myymisen ja ostamisen helppous ja molempien osapuolten turvallisuus. Ilman ylimääräisiä maksuja tai muita kustannuksia. Kotimaisia laatu tuotteita ;)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1266410Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716243Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766205Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3444002Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482425Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42365Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 131329
- 1871138
- 64970