Olen hyvin pettynyt

Tuo alkaa olla jo kiusaamista että pitää poistaa toisen kirjoittama aloitus. Työnantaja ei puhunut minulle asiallisesti.
Olen pettynyt siihen miten hän hoito asian ja myös siihen että ei pitänyt lupaustaan. Työ suhteen olisi pitänyt kestää pitemmän aikaa.
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mun entisen työnantajan takia olen istunut kolme päivää penkillä eikä mielenkiintoa ole ollut juuri mihinkään.
Kun veit minulta unelma työni.

Äänestä

Oletko nyt onnellinen kun aiheutit minulle masennustilan ei tainnut olla ensimmäinen jolle niin olet tehnyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuo alkaa olla jo kiusaamista että pitää poistaa toisen kirjoittama aloitus. Työnantaja ei puhunut minulle asiallisesti.
Olen pettynyt siihen miten hän hoito asian ja myös siihen että ei pitänyt lupaustaan. Työ suhteen olisi pitänyt kestää pitemmän aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu