Tiedät, että tuijotan sinua, olet huomannut sen. Olet hauskan iloinen, leikkisä ja nuorekas. Silmäsi säteilevät. Kasvosi ovat iloiset. Vartalosi on tosi kuuma. En saa katsettani irti sinusta.
Unessa sain jo hieman maistaa sinua.
Anna, voisinko olla salarakkaasi?
13
178
Vastaukset
- Anonyymi
Tämmöisen raikkaan ihailijapostin täytyy olla joka konttorin unelma👍
- Anonyymi
Tämä on se pikku likka.
- Anonyymi
Etkö vähän niin kuin ole jo? 🤔
- Anonyymi
Missäs tää sun salarakkaasi asuu? Ja kuka haikailee salarakkaaksi?
- Anonyymi
Tänään yhteisen silmäkontaktin jälkeen kahvimuki lipsahti kädestä. Onko oikea merkki, että minun näkemiseni meni hänellä tunteisiin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tänään yhteisen silmäkontaktin jälkeen kahvimuki lipsahti kädestä. Onko oikea merkki, että minun näkemiseni meni hänellä tunteisiin?
Öhhh .... 🙀
- Anonyymi
Rakastajat kuulostaa hyvältä, siinä on tunnetta. Mutta miks sen salaista pitää olla.
- Anonyymi
Täällä olisi yksi töissä ihastunut Anna, joka ei pistäisi pientä sutinaa ollenkaan pahakseen 😉 Laitappa vähän jonkinlaista tuntomerkkiä ja minne menee?
- Anonyymi
Itään menee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itään menee.
Siinä tapauksessa on toinen Anna kyseessä. Mutta jatka ihmeessä vilkuilla.. 😉
- Anonyymi
Puhutsä nyt meidän varaston Annasta? Siitä hiljaisesta ja mietteliäästä, jolla on surumieliset silmät mutta lempeä ja huumorintajuinen luonne? Siitä, joka näyttää Regina Linnanheimolta?
- Anonyymi
Pyöreät silmät kyllä kuten tuolla Reginalla, mutta ei ole töissä varastossa vaan siinä vieressä...
- Anonyymi
Ai jaa... No sitten meitsillä on vielä toivoa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3293883Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283580Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku52292- 1121704
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181608Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241339Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j143961Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit101919Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79865- 86781