Elikkä kuten otsikkokin sen jo kertoo, niin mistä löytäisi ihania ja jalat maassa olevia naisia parisuhteeseen.
Tinderit ja nämä kokeiltu jo on ja ei mitään muuta kun pölyä jäänyt käsiin.
Itse olen 27v mies ja pidän itsestäni huolen, sekä olen yhden naisen mies. Plus jos kiinostaa, ni en polta taikka juo.
Kiitos kaikille jo etukäteen :)
Suhteeseen
2
123
Vastaukset
- Anonyymi
mitähän jos keskittäytyisit etsimään ystäviä ensin?
Heistä ajan kanssa saattaisi erottua yksi joka jakaa samat arvot kuin sinä. Jonka kanssa voi suunnitella läheisempää kanssakäyntiä.
Kukaan kunnon nainen ei suostu kaveriksesi jos keskittäydyt vain hakemaan "naisia parisuhteeseen".- Anonyymi
No sepä se, kun edes kaveriksi/ystäväksi en kelpaa. En yhtään tiedä mikä mättää. Sillä olen avoin, rehellinen ja yritän parhaani mukaan huomioida toisen. Mutta silti tulee vaan rukkasii. Ehkä tässä pitää sit vaan tyytyy siihen, rttä tuun olee yksin. Ei se kiva ajatus tietenkään ole, mutta kun en keksi muutakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843372
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821329- 771327
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103981Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835