Siis mitä ihmettä! Mikä taho antanut luvan, että ylen lähetys on myös venäjäksi areenassa! Aivan sairasta! Ja muutenkin ylen venäjänkieliset uutiset! Kyllä ylessä ollaan aivan ryss..n kallellaan! Yle pitäisi lakkauttaa!
Vastaukset 4
- Anonyymi
Tsuhnaa suututtaa mutta totuus on se, että ilman Venäjää me ei olla mitään 😂
- Anonyymi
Aloittajan kanssa samaa mieltä!
- Anonyymi
Minulle sopii, että Yle lähettää selostuksen venäjäksi heti, kun Venäjällä aletaan lähettää Euroviisut suomeksi selostettuna.
- Anonyymi
Odota, kun selostus on somaliaksi :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182009- 1881543
- 1491477
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291176Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.244947- 113907
- 67762
- 26685
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124665