Haluisin antaa

Kovaa kyytiä naisille! kaikki käy! silloin pitää saada kun tekee mieli!! Muutoin en välitä pitää yhteyttä tms.
27<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Ei haittaisi mitään vaan olisin vaan helpottunut! Seksi kelpaa mutta miehestä ei mitään väliä. Toimiva ja pesty mulukkku riittää! ✌️🍖

Äänestä

Noinhan se menee. Pitää olla melkoisen tyhmä jos tuon käytöksen perusteella nainen muuta kuvittelisi. 🤔

Äänestä
  • Kirimällä kiinnisaa.

    Äänestä

Kehari tytsy 😂

Äänestä
  • Repesin🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 osaan kuvitella😂

    Äänestä

Miksi kaikki laskuvarjojääkärit ja taistelusukeltajat ovat homo-luusereita.

t. Blackwater Securities.

Äänestä

Se on pääasia että pääsee paneen 👉👌

Äänestä
  • Takaapäin 🍑

    Äänestä

Mitä rumempi sen parempi.😆suostuu kaikkeen heh

Äänestä
  • Ja se on jo noloa 😳

    Äänestä

Minä annan heti miehelle joka tulee panemaan. Olen kyllästynyt miesten julmaan kohteluun eli siihen kun miesten pitää kitua pillunpuutteessa. Haluan pelastaa Suomen miehet tästä kurjuudesta. Ei haittaa mikä muuten olet. Kunhan löytyy puhdas ja toimiva mulukkkku. Mitään juttelua tai muuta läheisyyttä ei tipu. Heti housut ylös ja mäkeen kun olet tyydyttänyt minut. Jos sinulla on pieni pipendaali ja iso mahareppu tiellä niin oletan että etsit sen itse ja hoidat pystyyn. Tai piirrät tussilla paikan mistä etsiä koska pitää säästää aikaa kun on muitakin tulossa.

Äänestä
  • Oot siis vanha huorra

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oot siis vanha huorra

    "Oot siis vanha huorra"

    Mikä logiikka tuossa on? Katsotaanpa päättelyketjua. Nainen on siis H?

    A) Naista halveksitaan jos hän ei harrasta (ts "anna" tai siis suostu vain miehen masturbointireiäksi koska kyse ei taida olla rakastelusta) seksiä mutta myös jos nainen harrastaa seksiä, mutta koska ei voi valita molempia niin
    B) Nainen ei saa harrastaa seksiä kuin sinun tai luuserin kanssa kerran ja sen jälkeen mennä luostariin tms lopettaa seksi?
    C) Nainen ei saa harrastaa seksiä kuin tiettyyn ikään koska sen jälkeen hän on Vanha H.
    D) Nainen on aina H vaikkei rahasta ole mitään puhetta?
    E) Jos noin olisikin, miehet kuitenkin itse pitää yllä prostituutiota ja ihmiskauppaa naisen keholla koska alalla vaikuttaa kysynnän ja tarjonnan laki mutta nainen on siksi halveksittava siitä, ei mies joka ei pysty hallitsemaan himojaan? Nainen on siis halveksittava jos hän ottaa rahaa miehen tarpeiden ja käytöksen takia?


    Päättelyä:
    Tuosta voisi tosin päätellä niin että nainen on mielestäsi aina halveksittava sama mitä tekee, ja siis voi saada äkkiä selville mikset sinä itse ole järin suosittu naisten keskuudessa etkä sitä seksiä taida saada. Jos sinulla olisi hieman älyä miettiä asiaa niin keksisit asian itse ja muuttaisit jotain a) asenteissa b) käytöksessä. Sinähän olet itse vanhan h:n lapsi koska äitisi on toiminut samalla halveksittavalla tavalla. Mieleen tuleekin kysyä mitä mieltä olet isäsi ja äitisi suhteesta ja toisekseen onko sulla oikeasti joku harhakäsitys siitä että omistat toisen ihmisen kehon?

    Äänestä

Kirsi-Olavi Varaton... nimiä, no jooh kun joo ehkä on tyttöjä siis niin nuoria naisia lähistöllä jotenkin niin huvittaa heidän jutut

Äänestä

Tinderistä saa helposti fwb juttuja.

Äänestä
  • Sieltäpä hyvinkin. Ja kauniitakin vielä ja nuorempia. 😛

    Äänestä

Työstä käy jotain rajaa

Äänestä

Jopas oli mielenkiintoinen ketju. Heh, takaapäin velaksi ja nyrkillä niskaan.

Äänestä

Mykkäkoulusta, panokouluun. Puhumatta paras.

Äänestä

En minä mitään miehellä tee. Pärjään yksin paremmin ja tykkään kun saa tehdä mitä tykkää. Minä en tykkää kun joku sotkee nurkissa ja odottaa että teen jotain toisen puolesta.

Mut mulukku kelepais kyllä kun olen ollu puutteessa jo pitkään. Ylihuomenna viime kerrasta tulee jo 2 päivää. Kuka antais ja lähtis sitten pois ajoissa. Minimivaatimuksena 15 cm. Ja pesty.

Äänestä
  • Juu, kaupasta voi ostaa pestyjä porkkanoita, pituuskin varmaan piisoo.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Juu, kaupasta voi ostaa pestyjä porkkanoita, pituuskin varmaan piisoo.

    😂😂😂

    Äänestä

  • Ostoksille Kaalimatoon, kultsu. Välineellä takuuorkut ilman hankalaa miehenjatketta siinä sähläämässä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Juu, kaupasta voi ostaa pestyjä porkkanoita, pituuskin varmaan piisoo.

    Toki se porkkanakin on parempi jos tarjolla on vain ätmin kastemato jäätävän läskirepun uumenissa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toki se porkkanakin on parempi jos tarjolla on vain ätmin kastemato jäätävän läskirepun uumenissa.

    😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂😂😂🤣😂 hehhehehh!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toki se porkkanakin on parempi jos tarjolla on vain ätmin kastemato jäätävän läskirepun uumenissa.

    Typerä kommentti

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kovaa kyytiä naisille! kaikki käy! silloin pitää saada kun tekee mieli!! Muutoin en välitä pitää yhteyttä tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu