Näin se homma hoidetaan, khyllä. Ketterästi koppastaa, ketterästi kompastutaan.. Kung fu*k Kait asialla. xD
https://youtu.be/dHUwtKBcS7E
https://youtu.be/dHUwtKBcS7E
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Noi on varmaan treenatessa ottanut oppia näistä ihmisistä 🤔:
https://m.youtube.com/watch?v=jQ9-utXY3dQ&t=49s
Hahhah helkkari. 🤣😂
Noita pätkiä on lisää vaikka millä mitalla. Vervessä katottiin ryhmäläisen kanssa yks pätkä joka aamu, niin saatiin päivä hyvin käyntiin. Muutenkin harrastettiin loppua kohden enemmän ja enemmän nauruterapiaa. 😂
Muutaman katsoin ja tuli pää kipeeksi nauramisesta, piti lopettaa. 😄
Luovuutta peliin jos haluaa muutakin kuin standardi kuntosalilaitelihakset.
Hauska. Hullua meininkiä =)
Kieltämättä ei pystynyt totisella naamalla katsomaan. 😜
Videot olivat yhtähauskoja mitä meidän tämänpäiväiset treenit tyttären kanssa.
Tasatassuja stadikan portailla, kisa iskä vastaan tytär.
Hitto, kyllä 5-vuotiaalla on jo aika kova kunto. Rapakunnossa oleva isä innostaa ja haastaa tytärtä hyppimään 10 porrasta tauotonta yhtäjaksoista tasatassua. Tulee tyttäreltä heti 30 portaan kuittisuoritus ja iskän pitää tyttären käskystä näyttää ettei hapota...huh huh...piti sanoa suorituksen jälkeen et treenit ovat ohi tältä päivältä. Well done.
AsianVierestä
No mä kuolisin sinne portaille tollla hyppimisellä, että ole vaan tyytyväinen kuntoos.
Huomasin tänään miten huonoksi kunto on rapistunut, on aika tehdä korjausliike.
Tiedätkö sellaisen pölleistä tehdyt kuntolaitteet pururatojen varrella? Pystypunnerrus tukki mihin on laitettu terästanko poikittain jne. Tytär tuli istumaan siihen tukin päälle lähelle minun käsiä ja hikisesti sain tehdyksi 5 toistoa istuiltaan.
Nyt hävettää, pakko mennä salille vaikka korona tappais.
AsianVierestä
Tiedän. Joskus käynyt pururadalla missä meilläpäin niitä tukkeja oli. No lapset palautuu heti ja me vanhemmat tarvitaan jo hetki siihen palautumiseen.
Voi kun pääsiskin jo tekemään jotain kuntoilua. Nyrkkeilysäkkiä kaipaan kipeiten, mutta ei nyt auta kun kestää ja möllöttää.
Kunto on varmasti pohjamudissa jahka tämä pakkolepo on hoidettu pois ja kuntoon. Mut jos säilyis edes työkyky. Olis sekin ihan jees.
Tai oikeemmin palatus työkyky.