Miten vanhempi akka iskee nuoremman miehen?

Anonyymi

Olen viisikymmentäkuusivuotias kulttuurialalla työskentelevä nainen. Olen kiinnostunut iskemään nuoremman, mielellään vähän tumman ja komean miehen joka on urheilullinen ja hyvännäköinen. Minulla on itselläni hieman tukevahko ruumiinrakenne, vaikka liikunkin viikottain. Lyhyet, pystyyn geelatut hiukset ovat kirkkaanpunaisiksi värjätty, olkavarresta löytyy näyttävä tatuointi. Eli olen tyyliltäni räväkkä. Minä olen tällainen kurvikas, isorintainen ja ihan seksikäs. Käyn päivittäin sauvakävelemässä ja pidän huolta hygieniasta. Pidän erityisesti arabi- sekä afrikkalaisista miehistä.

Miten saisin siis iskettyä itselleni nuoren miehen? Korkeintaan 28-vuotiaan siis? Minulle kelpaisi pelkkä seksisuhdekin mutta myös vakava parisuhde harkinnassa.

11

1408

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sanot sille, että nyt mennään ja sitten se kysyy, että nytkö mennään.
      On lapsellista esiintyä toisena netissä. Tuollainen ulkonäön kuvailu täysin selvästi toisen näkökulmasta on vain luonnevikaisen miehen aikaansaannos, ei kukaan kuvaile ulkonäköään kuin kataloogia kirjoittelisi, häpäisymetodisi ei siis toimi lainkaan. Mitä alkuun kirjoitin, niin juuri näin se menee eikä sinulla ole syytä olla naisille katkera siitä, jos kysynnän ja tarjonnan laki ei varsinkaan sinun kohdallasi kohtaa. Tsemppiä

    • Anonyymi

      Osasto on naisheteroille ja yli 56-vuotiaille lesboille. Eli et oikein vielä ole kelvollinnen. Ehkä ensi vuonna uudestaan.

    • Anonyymi

      En osaa sanoa. Mulle niitä liimautuu kylkeen yllättäen ja pyytämättäkin. Hätistelytaidot pitää osata, koska en hae mitään keneltäkään. Odotan kyllä, että aika hoitaa tämänkin ongelman. Niin varmasti tulee käymään, pitää vain olla kärsivällinen.

    • Anonyymi

      Nyrkillä.....

    • Anonyymi

      Ulkomaisia miehiä kaltaisesi näyttävät saavan aika hyvin Kelan jonosta. En sano. että sillä olisi mitään tekemistä oleskelulupien kanssa, mutta olen aiemminkin nähnyt, että kaltaisesi vähän riippuvat hennatukat ovat olleet onnessaan nuorten irakilaisten miesten kanssa. Ja toisin päin! :)

      Ymmärtääkseni naisilla on täällä ulkona jokin epävirallinen lippu-lappu-systeemi. Eli ihan numeron mukaan vievät sinut takapihalle tutustuttavaksi.

    • Anonyymi

      Aloituksen täytyy olla provo. 56 -vuotias alkaa olla väistämättä löysän puoleinen olemukseltaan.

    • Anonyymi

      Niitä kyllä on jonoksi asti mustia ja lähi idän ihmemiehiä..

      Nyt oikeasti silmät auki..

      Mene iltaisin vklna HKIN rautatieasemalle tai suoraan kaisaniemeen puistoon otat viltin ja pullon ja mene lyhyessä hameessa makoilee.. usko pois siinä on sulla heti jono.

      Tee hyvä työ niin moni nuorempi säilyy ehkä turvassa.. kun sä voisit olla se patja

    • Anonyymi

      käy afrikassa niin ne iskee sut

    • Anonyymi

      Nuijalla.

    • Anonyymi

      Olen 40-vuotias ja haluaisin saman ikäisen tai 10-15vanhemman naisen.pikku pimppiä kyllä saa silloin tällöin mutta en tykkää kun aivot puuttuu!olen vanhus eli dinosaurus,kun ei some maailma viehätä!yököttää koko keinoelämä,tunkekaa naiset peukutukset sinne minne peukku kuuluu (jos tyttö tykkää)😊rakastelkaa toisianne sanoi frank pappa tai jotain...t.a.h

    • Anonyymi

      Lyöt riittävästi rahaa tiskiin, niin kyllä irtoaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      90
      8596
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      42
      4748
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      41
      4421
    4. Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?

      Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit
      Maailman menoa
      46
      2633
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      99
      1510
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      40
      1306
    7. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1256
    8. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1162
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      39
      1160
    10. Kannattaa toimia yleisesti ottaen

      Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo
      Ikävä
      167
      1100
    Aihe