Oletko kotona helteellä aivan alasti vain viikunanlehden kanssa

Anonyymi

Oleiletko kotona näillä helteillä alasti silläkin uhalla, että joku ulkona liikkuja näkisi sinut ikkunasta sisällä keikuilevan alastomana ja kohta olisi poliisi oven takana pidättämässä sinut epäsiveellisenä esiintymisestä.
Saihan eräs suomalainen mies sakot siitä, että oli oleskellut alastomana omassa kodissaan ja joku ulkona liikkunut oli mielensä pahoittanut.
Eipä ulkonaliikkujaa syytetty tirkistelystä, jolloin voidaan päätellä, että liikkuja on ollut nainen ja omassa kodissaa alastomana oleskellut mies on tietämättään seksuaalisesti pahoinpidellyt ulkona liikkuneen naisen visuaalisella tasolla ja sai siitä sakkotuomion.

12

552

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täällä ainakaan mikään helle ole. On melkeinpä vähän vilu, vaikka ei tuuletukseen ole kuin raollaan oleva ikkuna ja tietokoneen tuuletin.

      En tykkää muutenkaan liikkua täysin alasti, vaan meikäkarzanilla on aina vähintään lannevaate tai kalsarit. Yläosattomissa saatan kulkea, mutta en sitäkään työpisteellä, koska kamera on periaatteessa koko ajan osoittamassa kohti. Ulkoa tänne ei näe, mutta lähistön rakennuksista sopivasta kohtaa mahdollisesti.

    • Anonyymi

      Olen pelkät boxerit jalassa kotona. Mutta kaupassa aina erittäin hyvin pukeutuneena kengätkin kiillotettuina :)

    • Anonyymi

      Erittäin hyvin pukeutunut ei ole pukumies, vaan bootsit ja farkut sekä kaupuspaita.
      On tyylitöntä jos pitäisi pukua aina kaupassa :D

    • Anonyymi

      Kotonaan saa sisällä heilua alastomana vain laki suojanaan. Kodin ikkunoista sisään katselija saattaa olla se rangaistukselle alttiimpi osapuoli, jos poliisilta kysytään.

    • Anonyymi

      mitänyt saunan jälkeen hetki ulkona vetää happea nakuna,

    • Tyhmä kysymys. Tottakai munasillaan ja helikopteria leikkien.

    • Anonyymi

      Musta täysi alastomuus on helteellä se kaikkein epämiellyttävin vaihtoehto. Ohkanen ja väljä vaatetus on kaikkein vilpoisin. Sitäpaitsi, en omista viikunapuuta.

      • Anonyymi

        Ja ennen kuin joku keksii olla näsäviisas niin tuossa aiemmassa musta = minusta.


    • Anonyymi

      Karvaturri, Resupekka ja Tuulihousu-Tohtori.

      Oikeasti Tuulihousu-Tohtori, onkin oikea lempinimi eräälle opettajalle opetti fysiikkaa yliopoistosta juuri valmistunut tohtori opetti fysiikkaa Ammattikorkeassa meille, keksimme hänelle lempinimen koska hän pukeutui aina tuulipukuun.

      Sittemmin hän antoi ryhmällemme laser-optiikan kurssista parhaan mahdollisen eli 5, joskus :)

    • Anonyymi

      Hyvä kysymys, onko vaatteilla yksikseen funktiota? Ehkä jossain ruuanlaitossa essun laittas eteen. Ja tietenki vaatteet on helpompi pestä, ku sohvanpäällykset, lakanat. Hikoileehan sitä. No entä robinsonadi, jos autiolla saarella, miksei korpimökilläki, olisko vaatteille käyttöä, jos ei tarttis muiden esteettisestä elämyksestä välittää.

    • Anonyymi

      Hyvä paita oli itsellä tänään tuollainen... aivaqn vitivalkoinen t-paita joka menee farkkujen päälle, oikein huomiotaherävvätän tosivalkoinen hah, ja tyylikkäästi alla tietysti tumma pikkupaita siinäkin V-halkio, musta :D

      Mutta niin oikeasti, kyllähän miehen pitää itse pystyä pitämään huolta vaatteistaan jotta ei näytä aina resupekalle...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kotihoito suomussalmella

      Mitämieltä ootte suomussalmen kotihoidosta?
      Suomussalmi
      40
      5505
    2. Oli kiva nähdä sut

      vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi
      Suhteet
      39
      4671
    3. Persujen VigeIius noIasi taas itsensä

      Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k
      Maailman menoa
      240
      4540
    4. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      223
      4501
    5. Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?

      Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️
      Ikävä
      36
      4414
    6. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      72
      4275
    7. Kohtalokas laukaus

      IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k
      Kajaani
      26
      4212
    8. Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä

      Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem
      Maailman menoa
      154
      3719
    9. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      20
      3025
    10. Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes

      Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!
      Maailman menoa
      27
      3001
    Aihe