Kuuleppa mies

Tupakoiva mies ei sytytä. Paitsi tupakkansa. Sori ei kiitos.

T. Nuorempi nainen
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi tupakka sytyttää sinut? Itse en miehenä ymmärrä tupakoivia naisia? Eikä sytytä minua. Epäterveet tavat on kielteisiä seikkoja itselle.

Äänestä

Onneksi ei tarvitsekaan sytyttää. Tietenkin kannattaa miettiä olisikohan hän valmis lopettamaan sinun takiasi tai jopa itsensä takia jos syy löytyisi. Jos nyt sattumalta hän kiinnostaakin sinua. (ainakin sen verren että avauduit hänestä 🤭)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tupakoiva mies ei sytytä. Paitsi tupakkansa. Sori ei kiitos.

T. Nuorempi nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu