Olen laihtuva laihduttaja mutta en varsinaisesti laihduta. Joten tiedän miten pitää laihtua eli kiikunnan avulla hinkattu lihomista ENNALTA EHKÄISEVÄ ja LAIHDUTTAVA vaikutus voi olla vuodessa jopa 650mentä kiloa. Se on helppo laskea.Rasvakilo on 7000 kaloria. Mutta hedelmäkarkeissa ei ole rasvaa LAINKAAN 100 kal x 15 tuntia=90800 kaloria suoraan taitavasti ekselillä laskettuna. EIi kilo läskiä laihtuu mennen tullen hdellä hedelmätoffeella.
Itse hiihdän ja laihdutan päivässä 23 tuntia mikä tekee kuukaudessa 490 tuntia. En ehdi mennä töihin koska pitää syödä Hedelmätoffeeta ja LAIHTUA. Tällä KARKKIMÄÄRÄLLÄ olen laihtunut kaloreilla 96378 67 kiloa kuukaudessa koska Hedelmätoffeeta ei sisällä yhtään lihottavia kaloreita vaan vain ENERKIAA. Niin laihdun koko ajan vaikken laihdutakaan.
Usko että vain minä tiedän mikä laihduttaa
11
223
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä matikkapääkin näyttää auttavan laihduttamisessa silloinkin kun ei varsinkaan laihduta. 😂
- Anonyymi
Enerkiataloudellisesti parasta on syödä hedelmäkarkkeja joista ottaaa kääreet pois sillä GLUkukoosi pitää saada OIKEAMÄÄRÄISESTI.
MINÄ olen tehnyt tilastoa syömisestäni jo vuosia ekseliin. Olen merkannut jokaisen kalorin ja syömäni hedelmäkarkin. Ne olen syönyt OIKEAMÄÄRÄUSESTI. Esitän tässä esimerkin jotta tiedätte miten pitää syödä Oikein ja oikeamääräisesti oikeita ravintoaineita.
Esim . Vuonna 1976 seuraavasti
Tammikuun 1 päivä 4 kg hedelmäkarkkia (Lidlin ei ollut mutta ostin fatserin vihreitä kuulia)
Helmikuun 14 päivä 3 kg hedelmäkarkkia. Määrä jäi tammikuusta niin lisäsin kilon suklaata.
Tässä kohtaa meille rakennettiin kellari että saan karkit itseltäni piiloon.- Anonyymi
Hei kirjakieltä puhuva tyttö, jolla ei ole ikätovereita! Hieroppas sitä "angina pectoristasi" niin saat hyvän mielen vähäksi aikaa.
- Anonyymi
tämä laihduttaa https://d1ea2e9op1kakch6gfrjvz2vb6.hop.clickbank.net/
- Anonyymi
Minusta tässä on parhaat laihdutusvinkit.
- Anonyymi
Lisään laihdittaviin ruokiin KEDAB. Mutta vain 2desti tai 3mesti kedapia päivässä ranskalaisilla ja aurajuustolla ettei mene herkutteluksi. Varmuudeksi päälle parit täytekakkukahvit lounaalla että laihduttava ominaisuus säilyy.Merkkaa KADAB sinisen vihkon oikeaan laitaan ja määrä VASEMPAAN.Ei laihdu jos ei merkkaa ylös.Pitää TIETÄÄ mitä syö.
- Anonyymi
Onko kuukautiskiertosi muuten jo alkanut?
- Anonyymi
laihduttamisen mysteeri on iltalehdissä varmasti ratkaistu jo vuosikymmeniä varmaan tuhat kertaa.
- Anonyymi
Kuulostaa herkulliselta kuurilta.
- Anonyymi
"Itse olen ollut aina kova syömään karkkia.Minulla oli kellarissa 10 kiloa lidin hedelmätoffeeta ja 4 kiloa maradou maitosuklaata,mutta ne on jo syöty.
Karkkia olen aina syönyt ja tulen syömäänkin.Siitä en luovu koskaan.Ostan karkkia sitten lisääkin kun olen saanut laihdutettua pois nämä 3 viimeistä kiloa.Olen laihtunut sillä että hedelmätoffee on toisessa poskessa samalla kun laitan suklaan samalla kun hedelmätoffee sulaa ja laitan ne päällekäin. "
Näin mr. Karkkihiihtäjä vuonna 2018. Kolme viimeistä kiloa edelleen työn alla, samoin erektio. - Anonyymi
Mikset enää kirjoita OIKEASTA laihduttamisesta? Sinua kaivataan palstalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1393860Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3412993Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt91892Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa91635Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41089- 71944
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874- 44784
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23761- 65751