Tinder osuma

Niin tuli tinderis osuma 30 v naisen kanssa mutta minä olen 15 v vanhempi. Haluaakohan nainen seksiä ja vai parisuhteen, kannattaako siltä kysyä mitä se haluaa mieheltä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se varmaan riippuu miehestä, jos natsaa hyvin niin varmaan tuon ikäsellä jo lastentekokin mielessä.

Äänestä

ei kannata ensinmäisenä kysyä mutta kannata jääritellakaan vastausta esiin,

Äänestä

Kysy mennäänkö panemaan heti.

Äänestä

No seksiä se halua. Ei tinderissä ole parisuhde aines naisia ollenkaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin tuli tinderis osuma 30 v naisen kanssa mutta minä olen 15 v vanhempi. Haluaakohan nainen seksiä ja vai parisuhteen, kannattaako siltä kysyä mitä se haluaa mieheltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu