Farkut!!!!!!Apuva

Voi hemsketti ostin Tukholmasta Stokkerin strets farkut SOVITTAMATTA kun otin vaan saman koon kun edelliset.Tuntuu kuitenkin että oisvat pikkasen liian tiukat,joten apuja millä sais hieman venytettyy.
1480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Yritä venyttää farkkuja niiden ollessa vielä kosteat. Silitä farkut puolikosteina ja venyttele niitä silityksen välissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tessa 80 kirjoitti:

Voi hemsketti ostin Tukholmasta Stokkerin strets farkut SOVITTAMATTA kun otin vaan saman koon kun edelliset.Tuntuu kuitenkin että oisvat pikkasen liian tiukat,joten apuja millä sais hieman venytettyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu