Voiko kenenkään kanssa alkaa olemaan?

Vain näpäyttääkseen jotain toista?
959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä jotkut naiset voivat iskeä miehen, josta joku heidän lähipiirissä on kiinnostunut, näyttääkseen vaan ett mies valitsi hänet ei sitä toista naista. Eivät edes piittaa siitä miehestä sen jälkeen.

Äänestä
  • Naiset iskee kostoksi miehen näyttääkseen toiselle miehelle

    Äänestä

Voi tietenkin, mutta eri juttu kannattako.

Äänestä
  • Samaa mieltä.

    Äänestä

Ei ole mitään järkeä toimia noin. Itse en moiseen pysty.

Äänestä

Teinien hommaa tuollainen on, ei henkisesti kypsien aikuisten.
Lapset leikkii ja harjoittelee elämää, yleensä se menee kyllä ohi ja jos ei mene on jälkeenjäänyt henkisessä kehityksessä.

Äänestä

Itseäni ei moinen tempaus haittaa. Vähän voisin sääliä sitä miestä, mutta luultavasti ihan aikuinen ja tietää mitä tekee. Onnittelen korkeintaan suhteesta ja jatkan elämääni kuin ei mitään.... eipä se olekaan minun elämää, vaan heidän.

Äänestä
  • Onko koskaan sitten näin tapahtunut?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko koskaan sitten näin tapahtunut?

    En mä tiedä? Kuten tuossa yllä kirjoitin, en mä jää sellaisia miettimään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vain näpäyttääkseen jotain toista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu