Naiset on terasseilla yksin koska miehet kuluttaa aikaa sinkut palstalla.
Oi voi sentään
14
78
Vastaukset
- Anonyymi
Viinaa juomalla terassilla mies tutustuu naisiin. Aina miehet valittaa ettei löydy kumppania eikä naiset kiinnostu. Eivät ne kiinnostu jos mies istuu kotona selvinpäin eikä tee mitään että naisia voisi tavata.
T viinamies - Anonyymi
Joo täällä ollaan 😂 Rauha maassa. Pysykööt ukot palstoilla.
Suosin juoksemaan
Terassilla en ole, vaan rippijuhlissa.
interlocutrice kirjoitti:
Oot päässyt bileisiin! Jeah! 😬👌
No joo.. Vähän erilainen juhla mitä aiemmin on ollut. Vähemmän väkeä, rennosti pihalla, ja tuttua porukkaa. Lapsuudenkotini naapurissa asuvan pikkuserkkuni tyttären piti päästä huomenna ripille, mutta kävi ilmi että hän oli altistunut riparilla. Huomista konfirmaatiota siirrettiin parilla viikolla etiäpäin. Koska pikatesti oli negatiivinen, päättivät he pitää juhlat, vaikka sankari pitikin kaikkiin pientä etäisyyttä.
Mukava oli käydä heillä pitkästä aikaa, ja kahteen kertaan tuli syötyä itsensä ähkyyn. Onnistuneet juhlat, vaikka tilanne oli mikä oli.
- Anonyymi
Miehet pelkää naisia ja siksi eivät mene terasseille.
- Anonyymi
Treffeillä käy vaan vanhat ja rumat naiset.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Treffeillä käy vaan vanhat ja rumat naiset.
Siis terdeillä. Hiton autocorrect
- Anonyymi
Teranssi, puuterassilla, kaljaa kittaa.
Kitaan kittaa kitillä, kaljaa kittaa.
Kissat kittaa, kaljaa, ja jope.
Kaljaa kaikille, vaareille. Niinistölle kaljaa. - Anonyymi
Mutta voiko avautumisen kuulla korvissaan..
- Anonyymi
Viinaa pitää juoda terasseilla ja yökerhossa jos naisia haluaa tavata.
Viinamies hurmaa naiset bailaustaidoillaan yökerhossa kun juodaan viinaa.
Raitis mies on yksin kotona eikä tapaa naisia.
t. viinamies - Anonyymi
Ulloilu on hengenvaarallista, sitä pitää välttää: https://yle.fi/aihe/tekstitv?P=103
Joku karvaturri kännissä ajoi vempulallaan kännissä pikkutytön päälle ja yritti paeta teke4määnsä murhaa.
Karvaturri, nenäkarvojen poistolaite olisi hyvä laite lahjana kaikille naisille. - Anonyymi
Oon rakentanut terassin kotiin. Ei naiset halua tulla juomaan-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2301743- 1861581
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad47893- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30731Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 36701
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23682Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627