Hellou hellou.
Itseensä löyhkän suihkuttelevista Axe-miehistä/klopeista on helppo erottua edukseen sama millä halvalla kura-parfyymillä, mutta nyt jos haluatte vähän ohjata oikealle polulle ja antaa näkemyksiänne hyvästä tuoksusta mikä erottuisi edukseen myös niiden keskuudessa jotka osaavat käyttää parfyymejä oikein, tai ylipäänsä edes käyttävät niitä.
Hakusessa olisi joko EDT tai EDP joka olisi raikas ja pirteä alkunuotiltaan ja myöhemmin taipuu tuulahtelemaan kevyesti makealta mutta maskuliiniselta.
Tällä hetkellä käytän Diorin Sauvage EDT:tä joka on takuuvarma menestyjä ja hyllyltä löytyy myös vielä pieni tujaus Acqua Di Gio:n Absolua (pienehkö pettymys). Pari halppistuoksua löytyy kans (Calvin Klein Obsession ja joku Police).
Olisiko näistä tuoksuista joku hyvä lisä kokelmaan?:
Club de nuit intense man
Office
Bleu de chanel EDP
Versace eros
Acqua di gio profumo
En oo vielä käynyt tuoksuttelemassa noista mitään mutta päätään sieltä jo nostaa esille Bleu de chanel ja Profumo. Mitä olette mieltä?
Creed aventus myös kiinnostaa vaikkakin on ilmeisesti resepti muuttunut ja se vanha tuoksu oli se mikä käänsi päitä, ei niinkään uusi.
Uusi raikas tuoksu hakusessa
Anonyymi
0
228
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542798
- 612641
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p362163- 631937
- 551905
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa351602Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41935Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit112863Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.123839Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit37824