Rakastuminen on keljua.
Rakastuminen
Anonyymi
5
210
Vastaukset
- Anonyymi
Rakastuminen on IHANAA
- Anonyymi
Kauhean hankalaksi tekee elämän.
- Anonyymi
Mistä se oikein syntyy?
- Anonyymi
Jos mietit rakastatko vai et niin valitse, että rakastat.
Valitse onnellisuus. - Anonyymi
Siinäpä se on, koska onnellisempi ihminen on ilman rakastumista; ”Ei onni kestä katseit ihmisten. Kell onni on se käyköön korpehen.”
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482