Meen aina jonnekin kävelee ja laulan nii otan mun koiran ehk mukaa välil. Mua vaa pelottaa et joku kuulee mun äännen ja on sillee miks laulat ku et ees osaa. Laulaminen rauhottaa mua. Oon ollu metkussa mut me laulettii sillo yhessä. Jos koulus oli musiikin tunti nii lauloin sillee aika hiljaa. Jos muutee vaa lauletaa koulus nii laulan yleensä ku tytöt laulaa nii voin vaa laulaa eikä se haittaa mut sit jos kaikki lopettaa yhtäkkii ja laulan nii nolostun ja lähen vaa pois. Sain nyt purkaa vaa tätä ja oli kyl kivaa ja rentoo. Kiitos tästä:)
Laulaminen muiden edessä pelottaa
Anonyymi
0
55
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604926Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362239Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti582069- 2022003
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1761614Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.3031560Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2121304- 881229
- 2071192
- 651184