Mistä seuraa?

Anonyymi

Panettaa. Baarista olisi helppo napata joku mies, mutta kännipanot ei kiinnosta. Ei myöskään kiinnosta nettitreffit, kun kuitenkin vasta livenä tavattaessa paljastuu kokeeko toisen puoleensavetäväksi vai ei.

Tekisi mieli tehdä pieni kesäretki vaikka johonkin Suomen kansallispuistoon, ja samalla yöpyä vaikka majatalossa. Oi, olisi ihanaa tavata siellä joku halukas mies, tai vaikka tutustua vähän paremmin johonkin melojaoppaaseen. Kaupunkilomallekin voisi mennä, ja panna jonkun miehekkään miehen kanssa. Mutta miten käytännössä ketään tapaa muualla kuin baarissa? Siis muuten kuin aivan täysin sattumalta.

6

1788

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vastausten vähyydestä päätellen kukaan ei tiedä. Kai täällä on niin vakiintunut tapa, että iskupaikkoja on ne, jossa tarjoillaan alkoholia. Se on harmi, onhan se kivempaa panna selvinpäin. Tai sitten pitää vaan kokeilla ja katsoa miten käy muualla. Jos ei muuta, niin ehkä pikku flirttikin piristää, ellei pidetä ihan hulluna.

    • Anonyymi

      Seksi:n alla mietittiin samaa ja tulos oli, ettei ranta ole oikein hyvä paikka, ehkä kaupasta voi noukkia jonkun kahville?
      Odottele hedelmätiskillä vähän aikaa ja kun näet sopivan miehen, hymyile hänelle tai pyydä apua perunoiden valinnassa :)

    • Anonyymi

      Lähde mun kanssa kalaan niin voin vaikka antaa sulle .

    • Anonyymi

      oisin valmis viettää tukevan naisen kans illan ja yön 0408750826

    • Anonyymi

      Lähde 44- vuotiaan varatun miehen mukaan elokuun alussa. Retkeilytaitoinen, huumorintajuinen, koulutettu, urheilullinen eräjorma. Jos kemiat natsaa niin löytyy monenlaisia taitoja. Miten suhun saa yhteyden?

    • Anonyymi

      Tinderistä löytyy varmasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      195
      2727
    2. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      294
      2604
    3. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      41
      2334
    4. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      159
      1414
    5. Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa

      MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har
      MTV3
      17
      1102
    6. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

      Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
      Kotimaiset julkkisjuorut
      47
      1080
    7. 57
      782
    8. Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!

      Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      10
      771
    9. Kullannuput kaahas Stopintakaa ja kolari...

      Tätä se mun uneni tiesi...
      Ilmajoki
      19
      699
    10. 55
      682
    Aihe