Miksiköhän mulla ei ala dc lataa kappaleita.. siinä vaa lukee kauan aikaa että yhdistetään mutta ei se ala lataan niitä.. vaikka pitäs normaalisti ladata?? osaisko kukaa neuvoo??
Apua dc++:n käyttöön
Mievaa:)
5562
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tarkotat varmaan tuolla "yhdistetään" sanalla sanaa connecting(?)
ootko menny hubeille? vasemmassa yläkulmassa linkki "public hubs" ja sieltä vaan tuplaklikillä hubeille.
jos sulla ei ole mitään jaossa niin pääset vain niille harvoille hubeille joissa ei vaadita omaa jakamista. file/settings/sharing/add folder sieltä voit laittaa jakoon... mutta muista että se on syntiä ja laitonta! ;)
No ei oo mitään jaossa juuri sen takia ku on se niin syntistä ja laitonta.. juu mulla on dc suomenkielisenä,.. niin siks siinä lukee ttä yhdistää eikä connectin tai jotain... :D ja olen muutamalla hubillakin.. mutta ei se ala lataa kappaleita.. :C
Ootko sä se kaveri jollain hubilla,jolla on monta sataa gigaa jaossa ja yks Slotti auki.
Siis sika Leechers.
En oo. Mutta eikö kukaan osaa OIKEESTI auttaa??
muuta tilasi aktiivisesta passiiveseksi...