Ajelevat sitten niillä täällä työttöminä. Mitä järkeä siinä on ilmaston kannalta? Häh vihreät?
Miksi Kela ostaa afrikkalaisille vanhat saastuttavat autot?
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tuhoo noi vihreet muutenkin suomen
Elämä on sitä mitä itse haluaa, mutta jos elämänsä on rakentunut ain olemaan muista kiinni, on silloin oman helvetinsä vanki, vapaudus vankilastasi ja rupeas elämään vapaudessa omatahtoisuudessasi.
ZEN -Kaikella on luontonsa
Kaksi munkkia oli joen varrella pesemässä ruokakulhojaan, kun he huomasivat hukkumaisillaan olevan skorpionin. Toinen munkeista nappasi saman tien skorpionin ylös joesta ja laski sen rannalle.
Siinä samassa skorpioni pisti häntä. Munkki jatkoi kulhonsa pesemistä. Skorpioni putosi takaisin veteen. Taas munkki pelasti skorpionin ja taas se pisti häntä.
Toinen munkki kysyi: "Ystäväni, miksi pelastat skorpionin kerta toisensa jälkeen kun sen luontona kerran on pistää?"
"Koska minun luontooni kuuluu pelastaa se", vastasi toinen munkki.
Moni heistä ajelee ranskalaisvalmisteisilla kotteroilla, koska he ovat kotimaissaan tottuneet niihin.
Ei saastuttaminen koske Allaahin palvojia!
Islamilla aivopesty viherkommunisti hallitus pyrkii lisäämään kehitysmaataustaisten Islamin palvojien määrää Suomess, koska ovat vähäpäästöisiä!
Kertoo kaiken näiden Islamilla aivopestyjen idioottisuvakkien järjenjuoksusta!