Säväytän räväkällä tyylilläni!!!

Anonyymi

Leikkautin tukan lyhyeksi ja värjäsin hennalla punaiseksi. Selkään otin näyttävän tatuoinnin. Arvoiltani olen suvaitsevainen ja filantrooppinen - ihminen on ihmiselle ihminen. Mitä pidät uudesta tyylistäni??! Entä ajatusmaailmastani?!

8

81

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hiukset on ihan ok. Nehän saa muutettua, jos joskus tekee mieli olla vähemmän räväkkä. Pisteet myös hennalla värjäämisestä. Teit siinä kompromissin, kun sellaista shokkipunaista ei oikein hennalla saa aikaan. Tatuointi vähän mietityttää ihan vaan tyylin takia ja räväkkyyden osottamisen takia otettuna. Sinuna olisin aluksi kokeillu jollain siirtokuvalla, että jaksaako sitä tatuointia ite sietää kuinka kauan. No mutta, menet sitten laaseroimaan sen, jos alkaa joskus ahistaa.

      • Anonyymi

        Ongelmat on!


      • Anonyymi

        Aivan varmasti tatskat lähtee ja kyllä olen itsekin samaa mieltä siitä että Henna on paras mahdollinen toisin kuin lindeal että aika moni muukin on todennut että villeet vedet hiuksiin kun laittaa niin hiukset eivät kasva normaalisti ja lyhenee Jo ekan kerran jälkeen


    • Anonyymi

      Tyylisi on sellainen suvakki tantta tyyli

    • Anonyymi

      Vaihdoit tukan!

    • Anonyymi

      Kui?

    • Anonyymi

      Mitkä kaikki mielenterveysdiagnoosit olet saanut?

      • Anonyymi

        Näppärää rätkytystä abstraktille palstahenkilölle, koitahan jaksella. Provokin tuo on, mutta sehän on teille pääasia, että jollekin oletetulle pääsette märisemään.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      189
      6726
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      155
      1933
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1638
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1360
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      51
      1143
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      42
      1041
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      1002
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      937
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      249
      908
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      879
    Aihe