... https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008100123.html ihan tervettä? Vaikuttaa hyvin oudolta käytökseltä?
Onkohan tämä enää...
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ois kiva kun parilla lauseella kertoisit mistä on kysmys. En availe linkkejä.
- Anonyymi
Sitten se ei ole sulle ja ohitat sen.
- Anonyymi
MInustahan se on oikein oiva veto. Hyvin keksitty.
Aika pullasorsa pitää olla, ellei tajua ajojahdin tarkoitusperiä.
Sama kuin Marinin aamupalassa.
Jos samoin kohdeltaisiin kaikkia, Terrafamesipilä olisi pitänyt myös erottaa.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000004881723.html
https://freepathways.wordpress.com/2012/09/03/poliittinen-valta-2/
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000000390626.html
Tällaisen suomen keskusta haluaa?- Anonyymi
Mut mikä hän kuvittelee olevansa?
- Anonyymi
Voisin kuvitella, että ei siinä ihan helppoa ole olla, kun saa Suomen julkisimmat potkut. Vois kai siinä tulla mieleen heilutella fiinimpää keskisormea medialle.
- Anonyymi
Potkuihin on aina syynsä. Ei siinä piilovinoilut auta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114659Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948