Hyi hitto, huomasin äsken juoneeni erehdyksessä yli kuukauden vanhaa maitopohjaista palautusjuomaa! En huomannut maussa tai koostumuksessa mitään outoa, mutta nyt iski paniikki, että alkaako joku ripulointi/oksentelurumba sit illalla kun on tärkeä sovittu meno. Voiko tästä selvitä ilman mitään seuraamuksia kun ei edes maistunut pilaantuneelta, kokemuksia pliis?
Ruokamyrkytys tulossa?
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4088945Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1803421- 191900
- 791191
- 751080
- 271075
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641031Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791025- 551003
- 65930