Suu mutruun ja kulmat kurttuun

Seksin aikana miehen ilme muuttuu happameksi ja olemus tosikon perikuvaksi. Mikä neuvoksi? En saa mirriäni pysymään märkänä kun mies tuijottaa minua silminnähden närkästyneenä ja minä lähinnä tyrmistyn ihmetyksestä. En ymmärrä mikä siinä seksissä on niin raivostuttavaa että mies vakavoituu ja suivaantuu?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ääntelehditkö sinä jotenkin oudosti tai haiseeko alapääsi pahalta?

Äänestä

Seksiin kuuluu moninaiset äänet ja ilmeet, jotkut jopa huvittavia joskus pelokastakin kun näkee vaimoni kasvot, silmät muljahtaa, posket punottaa kuin olis saunassa ja jne.

Äänestä

Koita Annukka ymmärtää et mä haluan sua.

Äänestä

Naisin itse sinua vielä astetta vihaisempana

Äänestä

Elämä on .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Seksin aikana miehen ilme muuttuu happameksi ja olemus tosikon perikuvaksi. Mikä neuvoksi? En saa mirriäni pysymään märkänä kun mies tuijottaa minua silminnähden närkästyneenä ja minä lähinnä tyrmistyn ihmetyksestä. En ymmärrä mikä siinä seksissä on niin raivostuttavaa että mies vakavoituu ja suivaantuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu