Tuntuuko bassoja?

Hitto tää hullu laittoi taas putken tulille. Ei tässä ole mitään järkeä. Kohta konstaapelit tulevat taas huokaisemaan syvään.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Subwooferin volyymi ilmoitetaan Richterin asteikolla.

Äänestä

Jotain räminää kuuluu. ;]

https://youtu.be/B-zp1g7jFoA

Mahassa muikeltaa, onkohan mullakin tuollanen? Tai sitten on vaan kohta käytävä pas.. Puuteroimassa nenä. ;P

Äänestä

Konstaapelit tulevat konstailemaan ja määräilemään.

Äänestä

Konstit on monet, sanoin konstaapeli kontillaan konstaillen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hitto tää hullu laittoi taas putken tulille. Ei tässä ole mitään järkeä. Kohta konstaapelit tulevat taas huokaisemaan syvään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu