Paula Koivuniemi myös ikääntyy

https://www.seiska.fi/kotimaa/vau-mika-kesanainen-talta-julkisuudesta-kadonnut-paula-koivuniemi-74-nayttaa-nykyisin-kuva?utm_source=suomi24.fi&utm_medium=recommendation_widget

Raskas meikki ja kuva tarpeeksi kaukaa, niin rypyt ja juonteet ei näy.

Viime keäinen autolla lähes mereen ajo voidaan laittaa myös ikääntymisen piikkiin.
3<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä taas en katso meikkejä, ryppyjä ja onnekseen Paula ei ajanut mereen, kiitos suojelusenkeleiden.
Kerronpa sinulle ryppyjen etsijä mitä koin taannoin Paulan keikalla( paljon, paljon ennen Koronaa).

Paula oli Salossa Salohallissa esiintymässä joka ikinen paikka myyty.
Ilta eteni ja Paula lauloi, hyvän bändin säestämänä kunnes tuli biisi Perhonen.
Pienen hetken laulettuaan hän lähti lavalta edessä olevan yleisön eteen ja polvistui pienen tytön eteen ja laulu Perhonen jatkui lähes ilman bändin säestämistä ja Paulan ääni oli hento,, täynnä rauhaa ja rakkautta. Bändi huomasi ainutlaatuisen tilanteen ja antoi
vieraan pikkutytön ja Paulan kokea jotain aivan ihanaa.
Sali , aivan hiiren hiljainen , ei äänen pihahdustakaan. Laulun päättyessä Paula ja pieni tyttönen elivät omaa hetkeen ja me muut saimme griiniltä seurata hetkeä jota en unohda.Taputukset ei olleet loppua ja Paulan paluu lavalle kesti,
Monilla kyynel poskilla ja se tunnelma, sitä ei sanoin kuvata vain kokea.

Kiitos Paula Koivuniemi ja toivon sinulle kaikkea hyvää koko sydämestäni, olet suuri sydänminen ihminen, olet ainutlaatuinen, valtava karismaan omaava ja rakastat laulaa.

Musiikilla ov valtava voima .
Kiitos Paula Koivuniemi

Äänestä

Eikö AWD kisko tuosta itseään pois?

Äänestä

Vai että Paulalle sattui "vakava auto-onnettomuus", joka lopulta olikin vain läheltä piti -tilanne.

Tuollainen päin naamaa valehteleva roskajulkaisu pitäisi kieltää lailla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.seiska.fi/kotimaa/vau-mika-kesanainen-talta-julkisuudesta-kadonnut-paula-koivuniemi-74-nayttaa-nykyisin-kuva?utm_source=suomi24.fi&utm_medium=recommendation_widget

Raskas meikki ja kuva tarpeeksi kaukaa, niin rypyt ja juonteet ei näy.

Viime keäinen autolla lähes mereen ajo voidaan laittaa myös ikääntymisen piikkiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu