moi mitä mieltä ootte tästä:Menin terkkarille ja piti ottaa vaatteet pois sitten joku koputti oveen ja terkkarini vain avasi oven se oli yks poika joka oli meijän luokal ja se näki mut alasti!!!!!!sitten loppujenlopuksi terkkarini vielä haukkui minua läskiksi!Mitä mieltä olette terkkarista?minusta hän on hirveä!olenko läski jos mittani on: 157/45 minusta olen hoikka kertokaa vaan rohkeasti mielipiteenne minusta ja terkkarista!
=O)
=DD
3371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
onko tuo tarina tosi??? En oikein usko vaan epäilen siellä teinien nyt hihittävän, kun heittää tämmöstä juttua tänne. Miksi mukamas sun piti riisua ittes alastomaks??? Selitäpä se.
jos viesti on tosi nii et sä mun mielestä oo
hirveen hoikka, oikeestaan normaali. ite kato
oon saman painonen kuin sä mut 8,0cm pitempi...
Meijän koulus ainaski terkkaril pitää ottaa vaatteet pois kun paino otetaan ei ehkä kaikissa kouluissa mut meillä ainaki.