Moi. Kannattaa miettiä kun menee töihin että meneekö minne ettei käy kun minulle.
Olin Suomen vittaminikeskuksella töissä ja siellä ei saa kun murto osan palkasta jos soitto aika ei täyty. Ei tässä muuta kun sitä ei voinut mistään ite seurata. No kävi sitten niin että tein kuukauden töitä ja palkka mitä maksovat kuukauden tehdystä työstä oli 200 € ei ollut kovin hääppöinen tuntu pslkka. Kiitos vitusti.
Suomen vitamiinikeskus
9
6191
Vastaukset 9
- Anonyymi
Paska kusetus firma. Näissä firmoissa työntekijöitä ja asiakkaita kusetetaan minkä keretään. Kiertäkää hemmetin kaukaa
- Anonyymi
Saivat vanhalle äitille tilauksen tehtyä, nyt sitten se helvetti alkaa miten saa poikki, menkää oikeisiin töihin, älkää ikinä tällaisiin
- Anonyymi
Itse olin 2 ja puoli viikkoa töissä Suomen Vitamiinikeskusella ja Yllätyin positiivisesti hyvästä työilmapiiristä ja sain palkkaa 650€
- Anonyymi
Hurja kuukausipalkka alle 1200e!
Melkein menin haastatteluun tuonne töihin. Jotain murretta vääntävä mies alkoi vainota puhelimella. Soitti monta kertaa perään, vaikka sanoin etten haekaan heille. Piti laittaa soitonesto päälle. Jäi todella epämääräinen kuva firmasta.
Kiitos tiedosta, että tämä on yksi näitä huijaripuhelinfirmoja.
- Anonyymi
SVK:n kannattaisi antaa niitä vitamiineja Pohjois-Savolaisille niin nähtäisiin onko toimivia. Sairaimmat tyypit lehtitietojen mukaan asuvat nimenomaan Pohjois-Savossa.
- Anonyymi
Ei noi firmat ole pystyssä, jos ei tuotteita myy. Tietenkin harjoitteluaikana varmaati turhauttavaa, mutta kun myynnin osaa pystyy hyvinkin tienaamaan 3-5 tuhatta kuussa.
- Anonyymi
no jos niitten ropottipuheluista pääsis jotenkin eroon!Noin 60 puhelua per kk. oon ottanut yhteyttä sinne lukuisiakertoja ja kieltänyt yhteydenot! Operaattori on kädetön vaikka vaihdoi nsen jalupashoitaa . Nyt nykylain mukaan tein poliisille riikosilmoituksen ja syytän vainoamisesta!Liikenne ja viestintäministeriöstä en puoleen vuoteen ole saanut vastausta! Tätä on jatkunut jo neljä vuotta!
- Anonyymi
Vitamiinien myynti vielä kannattaa?
- Anonyymi
vttu viina nikotiini siinä koululaisn vitamiini
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1531641
Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt5431412Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"
Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l1581304Sinkut-palstan suurin valhe
Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va247849Miesten suusta kuultua
Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "172842- 58796
- 56698
- 54696
Haluaisin mies tietää pari juttua
Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt26690- 52599