Törmäsin tänä aamuna vessassa niin kovan näköseen kaveriin että se oli rakkautta ensi silmäyksellä. Sieltä peilistä se katsoi minua takaisin ja varmaan ajatteli samaa kuin mitä itsekin. Mitenkäs muuten.
Joten päätimme mennä naimisiin, minä ja oma itseni. Kun tuo Luterilainen kirkko nyt haluaa tukea näitä vaihtoehtoisia avioliittoja haluaisin kysyä voisinko tälle liitolleni saada luojan siunauksen?
Haluaisin mennä itseni kanssa naimisiin
21
53
Vastaukset
- Anonyymi
Olette siis jonkinlainen narsisti?
- Anonyymi
jokainen ihminen valitsee vanhempiensa kaltaisen puolison ellei ole joku friikki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
jokainen ihminen valitsee vanhempiensa kaltaisen puolison ellei ole joku friikki.
Aika moni yrittää valita vanhempiensa vastakohdan.
Sooloseksuaali, sisäänpäin kääntynyt homo/lesbo?
- Anonyymi
Autoseksuaali on henkilö joka ei ole kiinnostunut seksuaalisesti muista, vaan seksuaalinen kiinnostus kohdistuu ainoastaan henkilöön itseensä. (Tai jos siihen ei liity seksuaalista kiinnostusta vaan pelkästään rakkauden tunnetta, häntä voidaan kutsua autoromantikoksi.)
Anonyymi kirjoitti:
Autoseksuaali on henkilö joka ei ole kiinnostunut seksuaalisesti muista, vaan seksuaalinen kiinnostus kohdistuu ainoastaan henkilöön itseensä. (Tai jos siihen ei liity seksuaalista kiinnostusta vaan pelkästään rakkauden tunnetta, häntä voidaan kutsua autoromantikoksi.)
Okei, kiitti korjauksesta.
Mikähän on autoihin rakastuva ihminen, jos hän ei ole autoseksuaali 😁- Anonyymi
Ashera12 kirjoitti:
Okei, kiitti korjauksesta.
Mikähän on autoihin rakastuva ihminen, jos hän ei ole autoseksuaali 😁sähköautoilla ei ole pakoputkea 🤣
- Anonyymi
Tää aloitus ei käy edes huonosta vitsistä. Uskovaiselle nykyaika ottaa niiiin koville.
- Anonyymi
valitse itsesi kaltainen puoliso ?
- Anonyymi
Kirkolle saattaisi sopia, mutta juridisessa mielessä kyse on yhtä viisaasta ajatuksesta kuin tontin myyminen itselle, joten joudut himoitsemaan peilikuvaasi tuomittuna ikuiseen aviottomuuteen sen kanssa.
- Anonyymi
ei voi olla kuin yksi keisari, ellei triumviraatti.
- Anonyymi
Narsismisi ei tule kenellekään yllätyksenä.
- Anonyymi
> Joten päätimme mennä naimisiin, minä ja oma itseni. Kun tuo Luterilainen kirkko nyt haluaa tukea näitä vaihtoehtoisia avioliittoja haluaisin kysyä voisinko tälle liitolleni saada luojan siunauksen?
Luulisi, mutta muista tehdä avioehto! :D - Anonyymi
Entä sitten jos riitaannut itsesi kanssa ja harkitset avioeroa. Avioliittolupauksessa kun tahdot elää itsesi kanssa kunnes kuolema erottaa.
- Anonyymi
Hakkaa SEN pois.:)
- Anonyymi
Aloittaja, kuulut selvästi lahkoon ja mennessäsi itsensä kanssa naimisiin voitte harrastaa kielilläpuhumista ja kaatuilua yhdessä puolisosi kanssa, tosi kätevää.
- Anonyymi
Sitten kun eroat varaa paikka suljetulta osastolta
- Anonyymi
Oletko varma että toinen osapuoli suostuu.
- Anonyymi
Kyllä sun täytyy tyytyä masturbointiin.
- Anonyymi
Tottakai, anna palaa.
- Anonyymi
Olet siis vasta vessassa kohdannut parhaan ja rakkaimman ystäväsi?
Voit olla tyytyväinen, suuri osa meistä ei uskalla kohdata rakkainta ystäväänsä missään muuallakaan ja jo lähestyessään yrittää piilottaa oman itsensä ystävältään :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit876042KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3305281Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja212676Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei512615Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852841875Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1041692- 1131556
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro171521seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1221443Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1331403