Mies voi todellakin tulla puskista

Anonyymi

Tuossa nyt tuli positiivisessa mielessä:

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/heidi-sohlberg-esittelee-uuden-rakkaansa-mies-voi-todellakin-tulla-puskista/8204800#gs.83536q

Onnea vaan heille vaikkakin miehenä näen noissa kuvissa vähän merkkiä siitä että voi tulla ongelmia jossain kohtaa. Naisethan näitä ei havaitse, se on tullut palstan keskusteluissa selväksi mutta minusta noissa molemmissa kuvissa aika omistavasti ukko käyttäytyy, voi tietää mustasukkaisuusongelmia jossain vaiheessa kunhan ensikiihko on ohitse.

-harmiseikirj-

15

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aijaa.. Minä huomasin vain pystypyllyn ja kaksoisleuan alun.. 😝

      • Anonyymi

        Niinhän minä sanoin että palstan keskusteluissa on käynyt ilmi että naiset eivät osaa tulkita merkkejä. -harmiseikirj-


    • Anonyymi

      Jos mulla olisi Hei Sohlbergin tasoinen nainen, niin kyllä minäkin pitäisin hänet visusti kainalossa. Joku tusinasussu olisi sitten eri asia.

      • Anonyymi

        Itsevarman ja laatuisuudestaan tietoisen miehen ei tarvitse ripustautua ja esittää omistavansa.

        -harmiseikirj-


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Puskamiehet ovat kaikkein jännimpiä miehiä.

    • Anonyymi

      Ei nuo kalat eli haitkaan oikeasti haluaisi syödä ihmisiä, mutta hampaat ovat yleensä hyvässä kunnossa.

      Vahingossa voiva puraista.

    • Anonyymi

      Hyvä huomio. Toivottavasti tulee sopuisa ero kuitenkin. Mutta pääasia että ei ottanut mitään Tinder-miestä sillä ne on pahimpia, olivat ne sitten millaisia hyvänsä. Esimerkiksi juhlissa tavattu pölvästi on aina hienompi ratkaisu.

    • Anonyymi

      No joo, kivalta kai tuo näyttää. Sohlbergillaki ollu raskaita vuosia, suo tuon kyllä hänelle. Joku tinderpaska oli bikinikuvan nähtyään kieltäytyny treffeistä.

    • Anonyymi

      Sulla on siis omakohtaista kokemusta omistushalusta..No ei ihme, että haluat pysyä sinkkuna.

      No mut siis oikeasti, miksi mies ei saisi pitää naisestaan kiinni? Rakastuneena haluaa olla lähellä toista.

    • Anonyymi

      No en minä kyllä näe tuossa kuvassa mitään mystisiä merkkejä tulevista vaikeuksista.
      Näen kaksi umpirakastunutta ihmistä onnen ensi huumassa.
      Toki kun se huuma haihtuu ja arki alkaa, voi niitä yhteentörmäyksiä tulla ja varmasti tuleekin kuten jokaisessa suhteessa.
      Jännä miten tietyillä tyypeillä on kova hinku "nähdä" kaikenlaista negatiivista kun joku löytää kumppanin rinnalleen ja on onnellinen! Sitä sanotaan kateudeksi.
      Kateus on katkera tunne ja se myrkyttää kateellisen, ei ketään muuta.

      Tässä maailmassa ei liikaa onnea ja hyvää ole, sylin täydeltä onnea näille kahdelle!

    • Anonyymi

      Jos helteet kiusaavat henkilökohtaisesti, niin voit kokeilla osta räjäyttämällä vaikka jäätelöpuikelo.

    • Anonyymi

      joo, kannattaa olla ton miehen kanssa varovainen, e-karjalasta kotoisin !!

    • Anonyymi

      Tainnut tyttöjä mies pyörittää pitkin suomen maata välillä hetkeksi pysähtyen

    • Anonyymi

      Onhan noita miehiä ennenkin tullut puskista, mutta naisethan eivät yleensä niin tykkää puskasta eteen hyppäävistä ja yllätysseksiä tarjoavista miehistä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      92
      5542
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      57
      3671
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      63
      3022
    4. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      52
      2233
    5. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      61
      1996
    6. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      304
      1957
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1626
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      96
      1521
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1407
    10. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      11
      1378
    Aihe