Voiko edes käydä niin,

Anonyymi

että rakastut ja sinusta kuoriutuu nautintoa janoava peiton heiluttelija? Etkä voisi kuvitella enää elämää yksin? Vaan näet ainoaksi mahdollisuudeksi jaetun yhteisen elämän kaksin? Ajatuksesi täyttää vain hän ja hänen syleilyyn on jatkuva ikävä?

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Senkun näkis. Sitä odotellessa.

    • Anonyymi

      Voisi käydä nuin.

    • Juu. Joo. En tiedä. Ehkä. Mut ei tuu tapahtumaan.

    • Anonyymi

      Toi nautintoa janoava peiton heiluttelija on ihan mun normaali olotila kun olen rakastunut. Vaan siis ei se siihen vaikuta voinko ajatella elämää yksin. Ei mua kiinnosta heilutella peittoa kenen tahansa kanssa, vaan siihen tarvitaan joku hyvin erityinen yksilö. Muunlaisen tyypin kanssa taas en yhteiseloa halua. Rakastuneen mielen täyttää vain se yksi ja ainoa henkilö ja se on ihan normaalia.

    • Anonyymi

      En rakastu, enkä heiluta peittoa koskaan kenenkään kanssa. Pelkkä kaverisuhde on ainoa mahdollisuus. Jos kaveri rupeaa vihjailemaan seksistä, niin meistä tulee välittömästi entiset kaverit!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      111
      7154
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      33
      4209
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      38
      3688
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      398
      1950
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1457
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      35
      1448
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      62
      1367
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      12
      1088
    9. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      175
      1075
    10. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      1010
    Aihe