Etsin ainakin puoli tuntia sytytintä, kun olin menossa savukkeelle. Katsoin kaikkien vaatteiden taskusta ja jopa jääkaapista. Missään ei näyttänyt olevan ja kovasti jo ihmettelin, josko olisi teloportannut toiseen ulottuvuuteen.
Istahdin sitten sohvalle tuumailemaan tilannetta. Siinä vaiheessa huomasin, että oli koko ajan ollut kädessäni. Kaikkea sitä sattuukin.
Istahdin sitten sohvalle tuumailemaan tilannetta. Siinä vaiheessa huomasin, että oli koko ajan ollut kädessäni. Kaikkea sitä sattuukin.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sä oot niin hottis että saat tupakan syttymään kädelläs.
Itsellä on tuollainen aika kovemea Zippoi, ei haukkaava hippo, kallitta ja voivat hukkua helposti sitten.
Tuollsainren joo kerrassaan huvittasvaa, joku tyttö tökkii pehmeästikin sormella itseä kun unessa; että herää
Vanha byromaani, syntynyt sytkäri kädessä. ;D
Eiku helvetti pyromaani. By romaani on toinen juttu. :)
Hyper vastaan Multi, kumpi voimakkaampi?
Tietenkin kumpi voitti. Onhan se wanha lorukin: Kumpi ja kampi tappelivat. Kumpi voitti...