Tämä keino ei petä koskaan

Anonyymi

Vastaan ainoastaan kiinnostukseen.

3

814

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei näytä ketään kiinnostavan.

    • Anonyymi

      Siis et koskaan kiinnostu muista kuin niistä jotka ensin osoittavat kiinnostuksensa sinuun. Entä jos ihastut ensin, etkö tee silloin mitään asialle.

      • Anonyymi

        On tosi harvinaista että ihastun ensin. Joskus samaan aikaan tapahtuu ihastusta. Odotan että mies tekee aloitteen ja yleensä tekee.
        Teen sen verran että olen paikalla. Ja ennenkuin menen paikalle tietenkin pukeudun ja siistiydyn, asettelen hiukset ja meikin yms. Mutta tuo riittää. Mies tulee luo. Saa tietenkin pakit jos minua kiinnosta. Tai jos tahtoo jutella niin ystävällisesti tietenkin saatan jutella fiksun miehen kanssa.
        Vähän vaikeaa on ihastua ensin kun ei tiedä toisesta mitään. Mutta jos noin käy niin voin vain toivoa että hän huomaa minut. Jos nyt haluaisi kuitenkin jonkun muun seuraan niin tietenkin hyväksyn valinnan. En ollut se oikea, siis en menettänyt mitään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      31
      11240
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2239
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1629
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe