Jos haluaa löytää poika tai tyttöystävän.
Vastaukset 28
- Anonyymi
Vain noin 80 vuotta.
No ei, täytettyäsi 18 puhutaan jo naisystävistä ja miesystävistä. Tytöt ja pojat on historiaa. Tai muunsukupuolinen ystävä.
- Anonyymi
No tyttö tai naisystävä, yks hailee.
- Anonyymi
MCMLXXVI kirjoitti:
Jaa. Ikäkin?
No ei ikä. Ite mä oon jo 31.
- Anonyymi
Viinaa pitää alkaa juoda jo nuorena että tapaa tyttöjä kylillä.
Aikaa ei ole rajattomasti.
t. viinamies - Anonyymi
'ehkä vähän voi sattua polveenkin joku juttu kun ulkoilen... mutta: yritän miettiä mikä olisi hieno jännä el
okuva rakkaille tyttösillekin, jotain tulee telkkaristakin .. No ei oo, mulla meni ohi, mutta ens keväänä on näyttely ja sitten kirjotan sen kirjan valmiiks.
- Anonyymi
Tänään tapasin uuden ystävän, melkein 90 v
Ihastuttava
Näin voi käydä
- Anonyymi
Aikaa on vähän mutta vielä ehditte juomaan viinaa ja käymään baareissa jos haluatte naisiin tutustua. Kohta olette jo liian vanhoja.
t viinamies- Anonyymi
Diipa daapa
Sinusta ei taida olla
Hyvää yötä
- Anonyymi
Soita sairaanhoitajalle rokotteesta että kun 0900 on niin myöhäistä ja luuserin aikaa, voiko tulla aikaisemmin?
- Anonyymi
Haluaisi tulla ottss aikaisemmin, kyxsyy apua...
- Anonyymi
On on on, minä painan täysillä vielä 8-kymppisenä 👆🤓
- Anonyymi
Voi hyviö sentään joku haluaa ottaa rokott3een aikaisemmin kuin tavallinen tee,i jej :D:D
- Anonyymi
Olen yrittäjnyt keksiä juttuja tytöille varsinkin jotain hauskaq elokuvaa tai sellaist5a, soittaa römpäytin pirautin virus-rokotteen aikatauluista.
Joku Teemu-Anneli Tyttömies vas6aa puhelimeen.
Ihan hauskasti kyllä tuo sairaanhoiaja vastasi kyselyyni, tyeemy-anneli :D:DD - Anonyymi
Aikaa on joka vuorokaudessa 24 tuntia. Kyllä sillä pärjää.
Terveisin: Puolireuho - Anonyymi
Ei tarvi löytää ja ikää mittarissa.
- Anonyymi
40 vuotta avioliittoa heheh
- Anonyymi
Eli ei kiitos
- Anonyymi
Oletko vanhus kuin Teemu?
Ja sitten nukkumaan arvaustytönja muidenkin teinityttöjen kanssa jotta on hauskaa. - Anonyymi
Käteistä rahaa on rajattomasti ainakin afganistanissa, kaikki setelit eivät edesmahdu lentokoneisiinkaan :D
- Anonyymi
Nyt onkin hyvä aika alkaa seukkaan jonkun ihanan kans, talven pimeät illat lähenee..
Syksyllä kiva tutustua, kynttilänvalossa jutella ja pusutella..iiiik!!😍 - Anonyymi
Mun kohdalla aika mennyt ohi jo, liian vanha jo
- Anonyymi
Voiko 36 v sinkkumies löytää naisen?
- Anonyymi
Tuntuu et naiset ei halua millää nykyää treffeille.
Koskaan ei ole myöhäistä niinkuin mummini sanoi :)
- Anonyymi
Oikein järkevästi sanottu.
-Likinäkörillitäti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1051284Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️91787Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35691- 47667
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja119558Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30531Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32516Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö183500Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!
Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi23497- 59483