Suomalaisista miehistä on tullut nössöjä, tytöt määrää ja sanoo koska pikkumunamiehen pitää vaihtaa alkkarit ja käydä suihkussa. Tytöt johtaa Suomea jopa Perussuomalaisia puolue jonka piti olla viimeinen turvapaikka valkoiselle heteromiehelle niin nyt pikkumuna persumiehiä johtaa ja marssittaa tyttö, saatana miten säälittävää.
Ainoa puolue jota voi ajatella äänestävän on Kokoomus, se Harkimoidiootin Nyt liike perustuu vain siihen miten olla ottamatta vastuuta mistään tai että edes omaisi jotain omaa mielipidettä.
Mutta sen sanon, suomalaiset miehet ovat pienimunaisia nössöjä super luusereita! Onneksi on tyttöjä jotka sanoo pienimunasuomimiehille miten olla.
Ainoa puolue jota voi ajatella äänestävän on Kokoomus, se Harkimoidiootin Nyt liike perustuu vain siihen miten olla ottamatta vastuuta mistään tai että edes omaisi jotain omaa mielipidettä.
Mutta sen sanon, suomalaiset miehet ovat pienimunaisia nössöjä super luusereita! Onneksi on tyttöjä jotka sanoo pienimunasuomimiehille miten olla.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Kokoomus tuleekin saamaan valtavan vaalivoiton!
Onko? Noita peräkammarinpoikia muka niin paljon. Tai veroja rakastavia hölmöjä.
Just sotaorpo siellä hillui kuinka tytöt ja naiset pitää suomen sotilaiden käydä pelastamassa. Niin että usko sinä vaan. Mekin uskotaan.
Orpolla on iso työ korjata ritsapiIIuhallituksen tekemät tuhot. Jostain pitäisi repiä 30 mrd euroa jo pelkkään velan lyhennykseen. Myymällä Suomen pohjavesivarat esim. Coca Cola Companylle saattaisi onnistua?
Ei isotyö tehdään niin kuin edellinenhallitus teki vähävaraiset maksumiehiksi. Jos nyt olisi porvarihallitus olisi velkaayhtäpaljon mutta herrat olisivat ne keskenään vähävaraiset nulisivat näppejään.
Kokoomuksen äänestäminen on meille masokisteille aina sanoinkuvaamattoman mahtava kokemus. 😮 🥴 🤢
Suomessa on miehellä kaikki velvollisuudet, mutta ei mitään oikeuksia.
Suomessa naisilla on kaikki oikeudet mutta ei mitään velvollisuuksia.
Suomessa miehet menettävät vuoden pakollisella armeija palveuksella.
Naisille asepalvelus on vapaaehtoinen.
Miesten rooli miehenä on Suomessa hyvin rajattu. Helposti saa kuulla olevansa akka tai homo. Kumpaakaan roolia ei Suomalainen mies halua kuulla.
Naisella on Suomessa paljon suurempi liikkumisvara omassa naisen roolissaan.
Pojista kurmuutetaan päiväkodista alkaen nöyriä tottelijoita. Armeija kastroi lopunkin miehisen itsetunnon ja sisäistää kuuluvansa alempaan sukupuoleen, kun tuvassa voi olla vapaaehtoisena tulleita naisia ja itse on siellä pakotettuna sukupuolen perusteella.
Suomalainen piipittävä feministiksi koulittu mies voi vain kadehtien katsoa uljaita talebaneja, jotka ovat oikeita MIEHIÄ, jotka eivät akkavaltaa kumarra.
Mikäs se Hjallis sitten on, jos ei mies?
Kaljalla Jetron kanssa ja sitten paikataan vuotava vene..
Hjalliksella ei ole oikeaa puoluetta vain -kerro mitä mieltä meidän pitää olla- kerho. Hjallis on naurettava pelle jolla ei ole leukaa.
Työkennellyt samassa työpaikassa ei myönnä omia virheitä onko mies. EI.
Hjallishan on ihan natsi, ajoi rokotepassiakin. Mutta niin on Orpokin ihan natsi, ei sen puoleen.
Onhan tämä tilanne nolo kaikkien suomalaisten kannalta, etenkin miesten, syy ei ole PS, vaan vihreät, demarit ja vasemmisto, joihin puheenjohtaja on valittu vain sillä perustella, että on nainen.
Tuossa ryhmässä ainakin yksi mikää pesee monen itseään miehenäpitävänä. Itse teidän mestarikin arvostaa.
EK_lla eli "elinkeinoelämällä" eli porrrrvarilla ei ole varaa ottaa enää mitään RISKEJÄ !
t svt
"Ainoa puolue jota voi ajatella äänestävän on Kokoomus, se Harkimoidiootin Nyt liike perustuu vain siihen miten olla ottamatta vastuuta mistään tai että edes omaisi jotain omaa mielipidettä."
Suomalaisista miehistä on tullut nössöjä niin kuin aivan oikein toteat ja Kokoomus on yksi näitten nössömiesten puoluista.
Ainoa puolue jota voi ajatella äänestävän, on Ano Turtiaisen Valta kuuluu kansalle -puolue, joka on seuraaviin eduskuntavaaleihin mennessä puoluerekisterissä ja tulee osallistumaan vaaleihin hurjalla menestyksellä kun kaikki miehet, jotka ovat miehiä, antavat sille äänensä.
Miehiä🥱peräkammarinpoikia🤔siltä pitkämatka mieheksi.
Kuka siellä mies on?
Elina Vatonen.
Valtonen.
Lepomäki. Ei keskitysleirin kaasutusoperaattorin habituksesta nimeä vaihtamalla pääse.
Orpo on pikkupoikamainen ja taipuvainen populismiin.
Persut osaavat puhua paskaa vakuuttavasti, muut on diletantteja.
Hyvä populismi on helppoa johdonmukaista ajattelua, mutta lähtökohta on usein jopa absurdi väittämä.
Mihin perustuu väite miehen johtavan Kokooumsta? Tiettävästi johdossa on Petteri Orpo eli ei mies.
Hah, aloittaja kuvaa hyvin tyypillistä arvokonservatiivistä Persumiestä. Ei vaihda alkkareita eikä käy pesulla ja uskottelee olevansa siksi isomunainen...