Etä et uskalla jutella miehille ja siksi olet sinkku?
Voiko olla niin
16
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Eiköhän sinkkuina ole yleensä ne rumimmat naiset. Parhaat viedään käsistä. Itsekin mieluusti yritän varattuja naisia koska ne on yleensä hyvännäköisiä.
Mieheltä- Anonyymi
😆😆😆
Olisin sinkku, jos en olis uskaltanut tehdä tuttavuutta, aloitetta. Itseasiassa olisin ikisinkku, jos en olis aloitteellinen. Ei mua kukaan mitenkään osaisi löytää eikä lähestyä.
Enkä muutenkaan ole kumppaniksi kovassa huudossa. Liian omituinen.MCMLXXVI: "Enkä muutenkaan ole kumppaniksi kovassa huudossa. Liian omituinen."
Ehkä olet vähän omituinen, mutta kiva ihminen muuten. Joko kuume on ohi ja nurmikko leikattu?Usko.Toivo.Rakkaus kirjoitti:
MCMLXXVI: "Enkä muutenkaan ole kumppaniksi kovassa huudossa. Liian omituinen."
Ehkä olet vähän omituinen, mutta kiva ihminen muuten. Joko kuume on ohi ja nurmikko leikattu?No kivaksi mua helposti sanotaankin, myös irl. Mutta kiva ei riitä.
En mä tänään vieläbajanut loppuja, illalla ehtii. En ole kuumetta mitannut eilen enää ip enkä tänää.MCMLXXVI kirjoitti:
No kivaksi mua helposti sanotaankin, myös irl. Mutta kiva ei riitä.
En mä tänään vieläbajanut loppuja, illalla ehtii. En ole kuumetta mitannut eilen enää ip enkä tänää.Ei tossa nyt ole enäö kun 20-25 neliötä ajamatta, omenapuutten ja marjapensaitten välit.
MCMLXXVI kirjoitti:
No kivaksi mua helposti sanotaankin, myös irl. Mutta kiva ei riitä.
En mä tänään vieläbajanut loppuja, illalla ehtii. En ole kuumetta mitannut eilen enää ip enkä tänää.Hyvää päivänjatkoa ja onneksi olkoon siitä, että ei ole kuumetta. Itse alan puuhaamaan muuta kuin täällä kirjoittelua. Päivänjatkoja kivalle persoonalle! :)
Usko.Toivo.Rakkaus kirjoitti:
Hyvää päivänjatkoa ja onneksi olkoon siitä, että ei ole kuumetta. Itse alan puuhaamaan muuta kuin täällä kirjoittelua. Päivänjatkoja kivalle persoonalle! :)
Päivänjatkoja. :)
Ei uskalla ne syö :(
- Anonyymi
Voisiko vika ollakin siinä? Nyt on pakko vähän pohtia asiaa.
- Anonyymi
mulle miehenä käynyt melko usein juuri niin, nainen tulee lähettyville jäädäkseen mutta ei katso suoraa päälle eikä puhu mitään sivu silmällä hakee katse kohtaamista,
- Anonyymi
Niin no itse en ainakaan kehtaa suoraan katsella hyvännäköistä miestä, vaan vaivihkaa koska en halua sellaisen huomaavat katsettani. Me kun painimme ihan eri sarjoissa.
Kirjautumaton palstalutka - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin no itse en ainakaan kehtaa suoraan katsella hyvännäköistä miestä, vaan vaivihkaa koska en halua sellaisen huomaavat katsettani. Me kun painimme ihan eri sarjoissa.
Kirjautumaton palstalutkasitähän mies sinkkuna on liikaakin omassa kuplassa ,niin sosiaaliset tapaamiset jää vähiin vaikka onkin nais juttu seuraa vaille eikä ulkonäkökään ole este puhumiselle,
- Anonyymi
Ei naiset koskaan aloita kekustelua. Eivät töissäkään puhu mitään.
- Anonyymi
keski ikäiset naiset tosiaan puhu kun huomenta, mutta nuori nainen tulee kesätyöhön ja käy juttelemassa niin sanotaan tuo on liika nuori sulle,
- Anonyymi
Hemmetti! Voiko tosiaan olla noin? Itse olen tottunu siihen, että naiset jonottavat oveni takana. Paljonkohan sellainen jonotusnro laite maksaisi?
>Timppa<
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3096682Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss653719- 2033066
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242737- 741912
- 1461652
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2041630Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201518Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631511- 891398