tää suomenruottalainen Erik..on ihan mahoton kone...

mun mielestä sen nätin pehmeen pojan kanntsis kyl soittaa sille Humppajoosepille..jos se olis vaikka se oikee mies..eihän sitä koskaan tiedä..mä en jaksa enää kierrellä tänään kaatiksia..Huomenna on rankka päivä oon koko päivän tos Ämmänsuon kaatiksella siel on hyvä löyhkä säilyy pitkään..
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siis ihan mahoton haaska toi haaskatar..Pojat mä en pysty puhuu enkä liikkuu tai liikuttaa SITÄ ..moneen viikkoon..tarttee ottaa viikon sairasloma jos ton höyhenien pöllyytäjän kanssa viel on fifu-fifu..se sängyssä pomppiminen ja höyhentyyny sota oli mullekin uutta vaik oonkin bättre folk ja simmosii..myös adel och så vidare..vilken KVINNA..

Äänestä
  • joo nuorempana mun lempparinimi oli tasmaanian tuholainen..herra HUU , kun mä tulin paikalle aurinko pimeni , pikkulinnut hiljeni ja alkoi sataa..se on muuten sulonen näky sateen pieksämä haaskalintu..sit salamoi ja jyrisee komesti..Draculan kanssa ei oo vielä ollu sutinaa..säästän jotain pahan päivän varalle..semmosia..

    Äänestä

  • haaskatar kirjoitti:

    joo nuorempana mun lempparinimi oli tasmaanian tuholainen..herra HUU , kun mä tulin paikalle aurinko pimeni , pikkulinnut hiljeni ja alkoi sataa..se on muuten sulonen näky sateen pieksämä haaskalintu..sit salamoi ja jyrisee komesti..Draculan kanssa ei oo vielä ollu sutinaa..säästän jotain pahan päivän varalle..semmosia..

    kauniita unia kaikille..niin mä nokin itteni säpäleiks..niin muilta vapautuu aikaa tärkeempiin hommiin..kilttiä , vai mitä..nukkukaa nyt kuitenkin..ihanasti..jos on pyrstö vieressä pidä kiinni siitä..joo mul ei oo kun oon tämmönen suunpieksijä..fiksut kaikkoo..mikä on terveen merkki..syön jotain rasvasta..kun huomenna ..niin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haaskatar kirjoitti:

mun mielestä sen nätin pehmeen pojan kanntsis kyl soittaa sille Humppajoosepille..jos se olis vaikka se oikee mies..eihän sitä koskaan tiedä..mä en jaksa enää kierrellä tänään kaatiksia..Huomenna on rankka päivä oon koko päivän tos Ämmänsuon kaatiksella siel on hyvä löyhkä säilyy pitkään..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu