Erikoinen uni

Anonyymi

Yöllä näin erikoista unta, jollaista toivoisi näkevänsä vaikka joka yö.
Meille tuli jotain 20 vuotiaita opiskelijanaisia.
Saunaa lämmitettiin, naiset lähtivät jonnekin käymään ja naiset olivat suunnitelleet menevänsä saunaan, kun tulevat takaisin.
Takkahuoneessa olin vaatteet riisuttuna ja menossa saunaan, kun naiset jo palasivat meille ja jouduin väijytykseen, kun ensimmäinen nainen tuli takkahuoneeseen, jossa ilman vaatteita oli saunaan menossa.
Nainen poistui takkahuoneesta toisten naisten luo ja alkoi kuulumaan kovaa kikatusta, kun nainen kertoi muille naisille nähtyään alastoman miehen.
Sama saunaan meno toistui monta kertaa, tosiasiassa toivoin, että joku naisista yllättäisi meikäläisen alastomana koikkelehtimasta, eikä minulla mikään velvollisuus ole paniikissa vetää pyyhettä peitoksi, antaa näkyä vaan.
Hieno uni oli, harvoin tällaisia näkee.

8

75

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mjoo

      Tuosta herää kysymys, että pitäisikö vain nukkua. Eli siis heti kun herää, käy taisin nukkumaan.

      (hirn)

      • Mitä se auttais? Kovasti varmasti kiihottaisi, mutta ei aloittaja unessakaan saanut naista. Pesää siis.

        Musta on aika huolestuttava, ellei saa naista edes unissa.

        Teoriassa (ja unessa) kaikki on mahdollista. Mut kun se on sielläkin mahdotonta.


    • Anonyymi

      Älä unta nää.

    • Anonyymi

      Ne on mukavia yöllisiä seikkailuja.

    • Anonyymi

      Unidssa on joskus nähdä hauskoja agentti-seikkailujakin, kuin Sam Peckinpaihin elokuvakin.. Verinen viikonloppu tai The Omega Organization, Robert Ludlumia.

    • Anonyymi

      Tuollainenkin on aika ilkeä uni: polkaiset vesipulloasi ja vitamiini-purkkiasi, nähden jännittävää kunnallista una kuin joku Robert Ludlumin Verinen Viikonloppu jo mierlessäkin... vahingossa jotenkin pikkupullon kaadat ja pitää siivota jo heti..

      stanan Omega Organizaton.

    • Anonyymi

      No jospa tuosta kehittyy jokin huima jatkokertomus tuleviin öihin.
      Itellä oli muutama vuosi sitte sellainen outo, joka toistui, se oli vähän niin ku joku realistinen, ehkä avaruus- tai rinnakkaistodellisuus- arcademaailma, jossa mulla oli jonkinlainen sankarillinen pelastustehtävä, katoin noihin aikoihin ninja-warrioria, se tuli jotenki oudosti uniin, ei sellaisenaan. Ja muistelen että ihan niinku ois ollu aamulla voipunu olo, ehkä sätkin jalkoja yön aikana niitä katellessa. Ku on tommonen tapa pelata tietokonepelejäki, että koko kroppa eläytyy mukana. Hassun näköstä sätkimistä.

    • Anonyymi

      Hoitaja-tyttöjen ihmeelliset paikat jooh, blondeja ja kaikkia kun olin rokotteessa, paljon niitä jotka eivät osaa käyttää tietokoneitaan :D

      Nahkasohvalla istuin ja odottelin :;:D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      116
      1377
    2. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      41
      1246
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      50
      1009
    4. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      102
      898
    5. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      50
      811
    6. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      84
      793
    7. Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa

      Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s
      Suomussalmi
      77
      733
    8. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      56
      718
    9. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      34
      646
    10. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      59
      635
    Aihe