Vihreät on kovia lentelemään ympäri maailmaa

Pekka Haavisto saastuttaa poikaystävineen mielellään ilmakehää ja ei se uusi varapuheenjohtaja Atte Harjannekaan ole lentämisestä kieltäytynyt.
https://www.hs.fi/nyt/art-2000006297448.html
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onkohan lennoilla ilmaista kannabista mukana?

Äänestä

Hakkaraisen Teuvo se vain soutaa Brysselin ja Hondurasin väliä. Vai?

Äänestä

Onko kukaan tavannut normaalia täysjärkistä vihreää?

Äänestä
  • Tulevaisuudessa vihreiden lentämiset rajoittuvat katoilta alas erään porukan invaasion seurauksena !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pekka Haavisto saastuttaa poikaystävineen mielellään ilmakehää ja ei se uusi varapuheenjohtaja Atte Harjannekaan ole lentämisestä kieltäytynyt.
https://www.hs.fi/nyt/art-2000006297448.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu