Pyöreät kasvot

Mistä löydän hiusmalleja pyöreille kasvoille? Mikä sopii, mikä ei?
1511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen ainakin kuullut, että sellaiset polkkapituiset hiukset tuovat vain enemmän esiin pyöreyttä, jos siis tahtoo sitä hieman 'peittää'. Minkäpituiset hiukset sinulla on? En ole mikään ammattilainen. Näkemys on aivan tavallisen nuoren :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiusmalli kirjoitti:

Mistä löydän hiusmalleja pyöreille kasvoille? Mikä sopii, mikä ei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu