Anteeks välttely Mies

Tunteet pitää kuolettaaa. 🥺 Olen. Pahoillani. Ei ole tarkoitus ahdistella. Eikä ollut koskaan. Viatonta se ihastuminen oli.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin oli. Jatkuvat pettymykset näiden eskaloituessa tehnyt minusta varsutunemman. Ei luottoa, et tilanne kääntyisi mieleisen suuntaan. Siksi pyrin neutraaliin käytökseen. En halua stressitekijöitä elämääni. Riitely tuntuu naisten kanssa enempi heidän tavoitteeltaan, halutaan kärjistää asioita, siltä tuntunut itsestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tunteet pitää kuolettaaa. 🥺 Olen. Pahoillani. Ei ole tarkoitus ahdistella. Eikä ollut koskaan. Viatonta se ihastuminen oli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu