Redit ja Forumit ammottavat tyhjyyttään

Ei asiakkaita mutta paljon tyhjää toimitilaa. Taitaa olla nyt nousukausi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se oli tiedossa jo alusta alkaen että Helsinki on niin pieni paikka että ei sinne tarvitse moisia rakentaa. Olen käynyt kummassakin paikassa ja huomannut että ei niissä ole asiakkaita tarpeeksi koska Helsingissä väkeä on liian vähän. Aikanaan purkavat ne pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei asiakkaita mutta paljon tyhjää toimitilaa. Taitaa olla nyt nousukausi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu